Nakupujte vánoční dárky v klidu domova

Nakupujte vánoční dárky v klidu domova

Advent je čas příprav na vánoční svátky a také dobou návalů a dlouhých front v obchodech. Tlačenice v ochodech není nic příjemného a navíc se vám velice snadno může stát., že přinesete domů věci, které byste jindy nikdy nekoupili.

To však není jediný způsob, kdy můžete tratit. Předvánoční nákupní horečka a s ní spojené tlačenice a dlouhé fronty v obchodech představují ideální podmínky pro kapesní zloděje. Soustředíte se na výběr vhodného dárku, vaše pozornost poleví a snadno vás může potkat nemilé překvapení v podobě zjištění, že jste byli okradeni některým z kapesních zlodějů.

Nic z toho se vám u nás nemůže stát. U nás se s žádnými tlačenicemi, frontami u pokladen, hektickou atmosférou ani s kapesními zloději nesetkáte. V našem e-shopu nakoupíte v klidu a z pohodlí vašeho domova. Jelikož u nás máte dostatek času i klidu na přemýšlení nad svým nákupem, ušetříte čas, energii i peníze.

Zboží, které jste si u nás vybrali, vám samozřejmě rádi co nejdříve zašleme. Předvánoční čas však klade zvýšené nároky na Českou poštu. Její zaměstnanci mají mnohem více práce než během roku.

To však nechceme, proto vám nabízíme možnost vyzvednout si vybrané dárky osobně každý všední den od 9:00 do 17:00 na naší adrese Radošovická 996/4, Praha 10 – Strašnice.

Těšíme se na Vás!