Naše desinfekční gely a roušky zvýší vaši ochranu

Dezinfekce a roušky se staly předměty denní potřeby. Avšak ne každá dezinfekce a rouška je stejně kvalitní. U nás najdete kvalitní dezinfekční gely i roušky za velmi příznivé ceny.

Na kvalitě záleží

V současné době trávíme doma více času než dříve. Vyrábíme si sami více věcí než dříve. Upéci si chléb je dobrý nápad, pečený domácí chléb se kvalitou vyrovná tomu kupovanému. To však neplatí o dezinfekčních gelech a rouškách. Není těžké si podle návodu vyrobit dezinfekční gel či roušku. S kvalitou je to však horší. Doma vyrobený gel či rouška je lepší než nic. Avšak kvalitnější gel či rouška vás ochrání více než ty méně kvalitní.

Náš dezinfekční gel je kombinací vysoké účinnosti, šetrnosti i pohodlí

Hledáte kvalitní dezinfekční gel na ruce za přátelskou cenu? Nahlédněte do naší pestré nabídky. Najdete v ní čisticí gely na ruce, které ničí viry i bakterie po pouhé jediné minutě. Mnohé gely jsou účinné pouze po předchozím umytí rukou, což může být nepraktické. Ne vždy máte k dispozici vodu a mýdlo. Například v dopravních prostředních ji nemáte, Umyjete-li si ruce po sáhnutí na madlo, výrazně zvýšíte šanci, že se nenakazíte koronavirem.

Tuto skutečnost si u nás v Kim Group uvědomujeme, a proto všechny naše gely jsou účinné bez předchozího mytí rukou. Stačí vytlačit na ruku kapku gelu velikosti nehtu a roztírat po rukách, dokud nejsou suché. Naše gely nejen hubí viry a bakterie, dokážou také hydratovat pokožku, zlepšit její vzhled i obnovit její ochrannou funkci.

Sanosil S003 Ag – na desinfekci rukou i povrchů

Dezinfekce rukou na ochranu před koronavirem nestačí. Kromě ní je třeba dezinfikovat také kliky u dveří a další povrchy. Jedině tak se dokonale ochráníme před koronavirem. Do naší pestré nabídky proto přibyl Sanosil S003 Ag, dezinfekční prostředek vhodný pro dezinfekci rukou, povrchů i nástrojů. Jeho hlavními složkami je stříbro a peroxid vodíku, proto je tak účinný a současně ekologicky nezávadný.  

 Univerzální čisticí prostředky nebývají zdravotně zcela nezávadné. To však neplatí pro Sanosil S003 Ag. Tento prostředek nevyvolává alergie ani nezpůsobuje podráždění kůže. Rovněž nemá na náš organismus karcinogenní ani mutagenní účinky.

Konec výroby dezinfekce a šití roušek!

Na internetu najdeme spoustu návodů, jak si ušít roušku, nechybí ani návody na výrobu dezinfekčních gelů. Doma vyrobené dezinfekční gely a ušité roušky jsou lepší než nic, u nás však najdete dezinfekční prostředky i roušky vyrobené profesionály, které vás ochrání mnohem lépe než ty doma vyrobené.

Stačí nahlédnout do naší pestré nabídky.

https://www.kimgroup.cz/vyhledavani/?string=dezinfek%C4%8Dn%C3%AD

https://www.kimgroup.cz/vyhledavani/?string=sanosil

https://www.kimgroup.cz/vyhledavani/?string=rou%C5%A1ka