Nebaví vás doma uklízet? Máme pro vás řešení- XIAOMI ROBOROCK SWEEP ONE

XIAOMI ROBOROCK SWEEP ONE

Sám zamete, vysaje a vytře – to je stručná charakteristika robotického vysavače XIAOMI ROBOROCK SWEEP ONE., který najdete v pestré nabídce společnosti Kim Group. Nebaví vás uklízení? Tento vysavač převezme tuto neoblíbenou činnost za vás.

Novinka – mokré čištění

Společnost Xiaomi je známá tím, že na svých výrobcích stále něco vylepšuje. Výjimkou není ani XIAOMI ROBOROCK SWEEP ONE. Jeho největší inovací je jeho schopnost dokonale vysát a současně dokonale vytřít. To mu umožňuje bionický filtr na vodu o objemu 100 ml.

Stačí připevnit na spodní část nádrže utěrku, připojit filtr jednoduchým nasunutím na spodní část vysavače a vytírání může začít. Během vytírání nemusíte kontrolovat, zda je nádrž plná nebo ne. Vysavač si totiž sám řídí dodávku vody. Robotický vysavač pracuje velice pečlivě a současně rychle. Za 45 až 60 minut dokáže perfektně vyčistit přibližně 125 metrů čtverečních.

Vysavač pro alergiky

Robotický vysavač XIAOMI ROBOROCK SWEEP ONE ocení také alergici. Nečistoty, zachycené během vysávání do nádobky putují přes velký HEPA filtr, který zachytí i malé prachové částice. Filtr je omyvatelný, což alergiky zaručeně potěší.

Síla a výkon

Tento robotický vysavač se může pochlubit i silným motorem U Mi Vacuum Cleaner japonské značky NIDEC. Sací tlak až 2000P a schopnost pojmout za pouhou minutu 0,67m3 vzduchu, což z něho činí jeden z nevýkonnějších robotických vysavačů. Slabostí robotických vysavačů, jsou koberce s delším vlasem a vysávání podél stěn. Vysavač vysavač XIAOMI ROBOROCK SWEEP ONE si díky silnému motoru a malému kulatému kartáčku perfektně vysaje a vyčistí i tato problematická místa.

Tento robotický vysavač se vyznačuje také velkou kapacitou baterie, která mu umožňuje nepřetržitě pracovat bez nabíjení až 2, 5 hodiny. Za tu dobu vyčistí 250 m2 prostoru. Nemusíte sledovat stav baterie. Pokud je téměř vybitá, automaticky přeruší práci a dojde si sám do nabíjecí stanice. Po dobití začne pracovat tam, kde předtím přestal.

Nemusíte dělat vůbec nic

Vysavač je zcela samostatný, své povinnosti profesionálního uklízeče si plní sám. Díky nainstalovaným kolečkům dokáže překonat bariéry do výšky 2 cm. Sám perfektně vyčistí všechny místnosti bez vašeho dozoru.

Nemusíte mít obavy, že váš robotický pomocník narazí do zdi, nábytku nebo spadne ze schodů. Laserový systém zmapuje terén a náraz či pádu ze schodů zabrání 13 vestavěných čidel, která mu spolu s laserovým systémem propůjčují naprostou samostatnost.

Nejpokročilejší z čidel je laserový senzor vzdálenosti, který skenuje celé okolí vaší domácnosti. Vysavač je rovněž vybaven ultrasonickým radarovým senzorem, detektorem schodů, detektorem stěny, detektorem plná nádobky na smetí, detektorem kolize, elektronickým kompasem, gyroskopem, akcelerometrem, měřiči vzdálenosti a rychlosti ventilátoru a detektorem zvednutí, Zvedne-li někdo vysavač z podlahy, okamžitě přestane pracovat. To není vše, vysavač rovněž obsahuje čtyři senzory detektorů schodů, které dbají na to, aby vysavač nespadl.

Vysavač pozná nejen překážky, dokonce rozpozná koberec. Po najetí na něj okamžitě zapne maximální režim pro co nejlepší vysátí. Po vysátí koberce ho robotický vysavač opustí a vrátí se automaticky do normálního režimu.

Tento robotický pomocník bsahuje senzory, které dohlédnou na jeho práci a připomenou vám, zda není třeba něco udělat. Zapomenete-li například vložit nádobku na smetí s HEPA filtrem, vysavač vám to připomene a nezačne pracovat, dokud do něho nevložíte nádobku na smetí.

Samozřejmostí je schopnost komunikovat pomocí aplikace Mi Home se svým chytrým telefonem. Ve svém smartphonu si můžete zobrazit mapu vašeho bytu, domu a odeslat vysavač na požadované místo. Navíc můžete pohodlně sledovat proces čištění, nastavit čas úklidu a další možnosti.

 

Klíčové vlastnosti

  • Vysoká efektivita a rychlost

  • Schopnost vytřít a současně vysát

  • Naprostá samostatnost během úklidu

  • Dokonalá orientace v interiéru díky laserovému systému

  • 12 čidel jako ochrana před nárazy do zdí, nábytku, pádu ze schodů

  • Velká kapacita baterie

  • Možnost komunikace a ovládání vysavače pomocí smartphonu

 

Tohoto pomocníka můžete koupit zde:

https://www.kimgroup.cz/roboticke-vysavace-3/xiaomi-roborock-sweep-one/