Ninebot Segway Kickscooter ES2 - koloběžka do města i na výlety

Elektrické koloběžky jsou oblíbeným dopravním prostředkem. V pestré nabídce společnosti Kim Group najdete několik druhů těchto oblíbených koloběžek. Jedním z nich je Ninebot Segway Kickscooter ES2.

Koloběžka do města i na výlety

Na elektrické koloběžce Ninebot Segway Kickscooter ES2 se snadno dostanete do práce, do školy i na další místa ve svém městě. Můžete nejen jezdit městem, tato koloběžka se hodí i na výlety.

Její vysokokapacitní lithiová baterie zajistí dojezd 25 km. Pokud však chcete jezdit dál než ve svém blízkém okolí, zmáčknete tlačítko, koloběžku jednoduše složíte a snadno jí převezete ve vlaku či autobuse. Koloběžka je odolná, není však těžká.

Na koloběžce se můžete rozjet rychlostí až 25 km/hod. což rozhodně není málo. Obavy, že na této koloběžce nebudete moci jezdit za mlhy či v noci, jsou zbytečné. Stylová světla i zadní LED světla Vám zajistí dobrou viditelnost. Oceníte také volitelné nastavení zabarvení světel.

Jezdit na Ninebot Segway Kickscooter ES2. je snadné

Není třeba pročítat složité návody, používání koloběžky Ninebot Segway Kickscooter ES2 je jednoduché a intuitivní. Skvělou vychytávkou je tempomat, který se postará o udržení stejné rychlosti jízdy. Chcete změnit směr jízdy, nakloňte se na tu stranu, kterou se chcete vydat.

Pro vaši bezpečnost i pohodlí

Dvojité odpružení předního i zadního kola eliminuje otřesy, což dělá jízdu pohodlnější. Společnost Ninebot myslí i na vaši bezpečnost, proto vybavila svou elektrickou koloběžku Ninebot Segway Kickscooter ES2 brzdným systémem, který kombinuje přední elektronickou brzdu, vybavenou ABS systémem se zadní, mechanickou brzdou.

Potěší také inteligentní systém řízení baterie, který ukládá nadbytečnou energii zpět do baterie, čímž přidá další kilometry k celkové dojezdové vzdálenosti.

Koloběžka si výborně rozumí s vaším smartphonem

Elektrickou koloběžku můžete spárovat i s vaším smartphonem. Mobilní aplikace vám zobrazí důležité informace, jako je stav baterie nebo provozní teplota. Aplikace vám pomůže ochránit vaší koloběžku před zloději. Umožňuje totiž na dálku znemožnit nastartování koloběžky.

Klíčové vlastnosti

  • Odolnost a nízká hmotnost
  • Maximální rychlost 25 km/h 
  • Dojezd 25 km
  • Designová světla a zadní LED světla
  • Tempomat
  • Dvojité odpružení předního i zadního kola
  • Možnost propojení s aplikací
  • Inteligentní systém řízení baterie

 

https://www.kimgroup.cz/elektrokolobezky-5/ninebot-segway-kickscooter-es2/