Nokia 5.1 Plus Dual SIM – atraktivní zvenčí i zevnitř

Krátký popis

elegantní design, obraz v rozlišení HD+, duální fotoaparát s rychlým a přesným fázovým ostřením, vysoký výkon, plynulý chod, štědrá kapacita paměti i baterie, čistý Android

Nokia 5.1 Plus Dual SIM je dotykový telefon, který Vás zaujme svým vzhledem i svým vybavením. Potěší nejen nadšence fotografování.

Odolnost a elegance

Dotykový telefon Nokia 5.1 Plus Dual SIM, který najdete v pestré nabídce společnosti Kim Group, Vás na první pohled zaujme svým tvarovaným tělem, vytvořeným z jediného bloku hliníku. Zaujme Vás jeho lesklé zpracování, jeho zaoblené hrany Vám doslova padnou do ruky.

Po zapnutí Vás doslova okouzlí jeho displej, který Vám nabídne obraz v rozlišení HD+. Jeho 5,8 palcová úhlopříčka a poměr stran 19:9 Vám umožní vychutnat si věrné barvy i jasné detaily z každého úhlu. Displej telefonu chrání tvrzené 2.5D sklo.

Telefon pro milovníky fotografování

S dotykovým telefonem Nokia 5.1 Plus Dual SIM můžete nechat fotoaparát doma. Je totiž vybaven duálním fotoaparátem s rozlišením 13 + 5Mpx. Nechybí ani automatické PDAF ostření, probíhající metodou fázové detekce, díky němuž zvěčníte i pohybující se objekty.

Chcete si pohrát s fotografiemi? Nokia 5.1 Plus Dual SIM Vám nabízí možnost nastavení fotoaparátu, přepínání mezi poměry a funkcemi snímání. V nabídce je také možnost pořízení fotografie s nefalšovaným bokeh efektem, k dispozici jsou také efekty pro pohyblivé fotky nebo funkci Google Lens.

Tento smartphone společnosti Nokia nezklame ani nadšence natáčení videí. Nabídne jim totiž možnost nahrávat videa ve Full HD rozlišení při 30 snímcích za vteřinu.

Čistý Android

Nokia 5.1 Plus Dual SIM se pyšní čistou verzí operačního systému Android, díky níž lépe využijete interní paměť. V telefonu totiž nenajdete natvrdo přeinstalované aplikace, pro které nemusíte mít využití.

 Čistý Android představuje rychlejší prostředí bez zbytečných aplikací, měsíční aktualizace zabezpečení po dobu 3 let a pravidelné aktualizace systému na další 2 roky. Čistá verze Androidu Vám poskytne také úložiště na fotografie s neomezenou kapacitou.

Vysoký výkon, plynulý chod i štědrá kapacita paměti

Tento smartphone se pyšní vysokým výkonem, se kterým zvládnete bez problémů i multitasking. Samozřejmostí je plynulý chod, o který se postará také 3gigabytová paměť RAM a 32 gigabytů úložného prostoru.

 Nechybí ani slot pro dvě SIM karty nebo paměťovou microSDXC kartu pro navýšení kapacity paměti. Radost Vám udělá také baterie s kapacitou 2 970 mAh.

Nezapomeňte svůj mobil chránit tvrzeným sklem na displeji a ochranným pouzdrem. Za pár korun si ušetříte spoustu starostí! Skla i pouzdra nabízíme za nové příznivé ceny.

. Klíčové vlastnosti

  • 5,5" displej s Full HD+ rozlišením
  • Duální fotoaparát s rychlým a přesným fázovým ostřením
  • Baterie s kapacitou 2 970 mAh
  • Čistý operační systém Android s neomezeným úložištěm pro fotografie
  • Kompatibilní s paměťovými kartami microSDXC

 

https://www.kimgroup.cz/nokia/nokia-5-1-plus-dual-sim-black/