Nové zboží velkoobchodu Kim Group

Do regálů B2B Kim Group přibylo několik druhů nového zboží. Pojďme si tyto novinky představit.
Čelovka Ledlenser MH5 Black/Gray
Naše čelovka Ledlenser MH5 Black/Gray disponuje unikátním systémem uchycení. Stačí několik jednoduchých pohybů a čelovka se promění v multifunkční ruční svítilnu, kterou si pomocí klipu připnete na opasek, oblečení či na batoh.
 Její jedinečnost spočívá také v jejím výkonu až 400 lm a dosvitu na vzdálenost 180 m. O nejvyšší kvalitu osvětlení se postarají patentované technologie Ledlesner, jako je Advanced Focus System, Rapid Focus či Smart Light Technology.  Naší čelovce nikdy nedojde energie. Součástí její výbavy je externí nabíječka, ve které lze nabíjet náhradní akumulátory. Kromě toho je lze zcela nahradit tužkovými bateriemi.
https://www.kimgroup.cz/celovky-2/ledlenser-mh5-black-gray/
Sluchátka
Mezi novinkami velkoobchodu Kim Group najdete také bezdrátová sluchátka Logitech Stereo Headset H110, která vám poslech hudby. Najdou uplatnění i při internetové komunikaci a hraní her. Mikrofon eliminující šum vám zaručí nerušenou zábavu.
https://www.kimgroup.cz/sluchatka-2/logitech-stereo-headset-h110/
Bezdrátová, voděodolná sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic S vám nabídnou dokonalé pohodlí. Jsou nesmírně lehká, jedno sluchátko váží pouze 4,1 g. Kromě poslechu hudby lze sluchátka využít k telefonování, jako handsfree i ke komunikaci s hlasovými asistenty Xiao AI, Siri a Google Assistant. Hráče potěší nový speciální herní režim se sníženou latenci.
https://www.kimgroup.cz/sluchatka-2/xiaomi-mi-airdots-basic-s/
Webkamera Logitech HD – nová úroveň videohovorů
Malá, šikovná webkamera Logitech HD Webcam C270 představuje revoluci ve videohovorech. Můžete se těšit na obraz v širokoúhlém rozlišení HD 720p 30 snímcích za vteřinu i na špičkovou kvalitu zvuku, zprostředkovanou vestavěným mikrofonem se schopností potlačit okolní hluk.
https://www.kimgroup.cz/webkamery/logitech-hd-webcam-c270/
Brita Classic Patrony 3 ks.
Vodní filtry BRITA jsou známé svou vysokou kvalitou.  Pokud patříte mezi uživatele těchto vodních filtrů, oceníte novinku B2B Kim Group v podobě výměnných náplní Brita Classic Patrony.
https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/brita-classic-filtry-3ks/
Náhradní hlavy k elektrickým zubním kartáčkům
Hlavy elektrických zubních kartáčků nevydrží neomezeně dlouhou dobu. Jednoho dne přijde čas na její výměnu. Součástí novinek velkoobchodu Kim Group jsou náhradní hlavy k elektrickým zubním kartáčkům. Jedná se o
Xiaomi MI Electric Toothbrush Head (Gum Care) 24879
https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/xiaomi-mi-electric-toothbrush-head--gum-care--24879/
Oral -B Star Wars EB 10-4  ozdobenou oblíbenými hrdiny ze Star Wars
https://www.kimgroup.cz/elektricke-kartacky-2/oral-b-star-wars-eb-10-4/
Oral -B Frozen EB 10-4  ozdobenou hrdiny z oblíbené pohádky Frozen
https://www.kimgroup.cz/elektricke-kartacky-2/oral-b-frozen-eb-10-4/
Oral -B Cars EB 10-4  ozdobenou motivy autíček
https://www.kimgroup.cz/elektricke-kartacky-2/oral-b-cars-eb-10-4/
Tip B2B Kim Group -  Elektrická vozítka pro děti
Během října přibyla do našeho velkoobchodu nová kategorie, kategorie vozítka. Jedná se o  elektrické motorky, autíčka, traktory, čtyřkolky renomovaných značek. Do pestré nabídky vozítek pro nejmenší motoristy můžete nahlédnout zde.
https://www.kimgroup.cz/elektricka-auticka/