Novinka Xiaomi Mi 8 64GB je skladem na kimgroup.cz

Xiaomi Mi 8 64GB

Krátký popis:

elegantní design, displej Super AMOLED s Full HD rozlišením, duální zadní fotoaparát s rozlišením 12Mpx a 12Mpx s extra velkými pixely, funkcí umělé inteligence a LED bleskem, přední fotoaparát s rozlišením 20Mpx, GPS, funkce rychlého nabíjení Quick Charge, čtečka otisků prstů, funkce rozpoznávání tváře

Smartphone Xiaomi MI 8 64 GB, který najdete v pestré nabídce společnosti Kim Group, vás hned na první pohled zaujme svým atraktivním designem.

Atraktivní nejen na první pohled

Xiaomi MI 8 64 GB je atraktivní i po zapnutí. Čeká vás velký displej s technologií Super Amoled, který vám nabídne obraz ve Full HD rozlišení. Samozřejmostí je dokonalý kontrast i živé a reálné barvy. Potěší vás také velikost displeje, který zabírá většinu přední části telefonu. To vám poskytuje větší zážitek při sledování vašich oblíbených videí či filmů.

Displej navíc odolá škrábancům. Je totiž vybaven sklem Corning Gorilla Glass, který mu propůjčuje vysokou odolnost.

 

Pro příznivce fotografování

 

Smartphone Xiaomi MI 8 64 GB je vyroben také na míru příznivcům fotografování. Nabízí jim duální fotoaparát s rozlišením 12MPx a 12 Mpx, extra velkými pixely, PDAF zaostřením a dvou tónovým LED bleskem. Nechybí ani funkce umělé inteligence AL, které umožňují například vytvoření rozmazaného pozadí. Výsledkem jsou dokonalé fotografie, které jsou stejně kvalitní jako fotografie od profesionálních fotografů, a to i v případě, že je pořídíte za nepříznivých světelných podmínek.

 

Milovníci selfie doslova zajásají nad přední kamerou s rozlišením neuvěřitelných 20Mpx. Není pochyb, že vaše selfie budou naprosto perfektní.

 

Dvoufrekvenční GPS pro vaši přesnou orientaci

 

Pokud máte smartphone Xiaomi MI 8 64 GB, nemusíte mít obavy, že zabloudíte. Dvoufrekvenční GPS polohováním v pásmech L1 a L5 doslova bleskově a přesně zaměří polohu a zajistí vám dokonalou orientaci. A to i v husté zástavbě nebo uvnitř budov, kde GPS často selhává.

 

Bezpečnost a pohodlí

 

Společnost Xiaomi myslela na vaši bezpečnost, proto vybavila smartphone Xiaomi MI 8 64 GB čtečkou otisků prstů a funkcí rozpoznávání tváře. Nemusíte zadávat heslo, stačí pouze přiložit prst na zadní stranu telefonu, kde je umístěna čtečka otisků prstů nebo se stačí pouze podívat. Tento dotykový telefon vás pozná a okamžitě se odemkne a nabídne vám přístup k funkcím.

 

Tento smartphone společnosti Xiaomi vám zajišťuje i pohodlí. Nemusíte mít dva telefony, jeden soukromý a druhý firemní. Rovněž nemusíte měnit SIM karty. Funkce Dual SIM vám umožní používat obě SIM karty současně.Klíčové vlastnosti

  • Atraktivní displej Super AMOLED s rozlišením 2248 x 1080 bodů

  • Zadní duální fotoaparát s rozlišením 12 Mpx a 12Mpx s extra velkými pixely, PDAF zaostřením a LED bleskem

  • Přední kamera s rozlišením 20 Mpx

  • Zabezpečení otiskem prstu i rozpoznáním tváře

  • Rychlé nabíjení Quick Charge

  • Krása a odolnost díky kombinaci kovového rámu z hliníku řady 7000 a skla Corning Gorilla Glass.

  • Duální GPS zaručí velmi rychlé zaměření polohy.


Koupit můžete na:  https://www.kimgroup.cz/xiaomi/xiaomi-mi-8-6gb-64gb-global-black/