Novinky B2B Kim Group v péči o váš vzhled

Péče o vzhled je velmi důležitá, to si uvědomujeme i u nás v Kim Group. Mezi novinkami velkoobchodu Kim Group proto najdete také holicí strojky a epilátory, které vám pomohou pečovat o váš vzhled.

Péče o vousy

Vousy jsou vizitkou každého muže. Mezi novinkami B2B Kim Group se nachází zastřihovač vousů i holicí strojek.

Zastřihovač Braun BT3221 se vyznačuje dokonalou přesností. Lze jím zastřihovat vousy i vlasy. Díky 20 možnostem nastavení délky a ostrým břitům se hodí pro libovolný typ vousů i vlasů.  S tímto zastřihovačem už nemusíte chodit k holiči.  S ním vykouzlí dokonalé kontury i amatér.

https://www.kimgroup.cz/zastrihovace-2/braun-bt-3221/

Holicí strojek Braun Series 9 9325S je velice účinný a současně šetrný vůči pokožce. Jeho pět synchronizovaných prvků zajistí bezchybné oholení jediným tahem. Vaši pokožku šetří také 10 000 sonických vibrací, které umožňují strojku lehce klouzat po pokožce. Strojek se navíc dokonale přizpůsobí tvaru obličeje i hustotě vousů. Výborně vám poslouží při holení na sucho i při holení s použitím vody, pěny či gelu. V jeho výbavě nechybí ani dva středové zastřihovače, které si poradí s libovolným typem vousů.

https://www.kimgroup.cz/holici-strojky/braun-series-9-9325s/

Epilátory

Bezbolestná a současně vysoce účinná epilace je snem mnoha žen. S našimi epilátory se tento sen stává skutečností.

Epilátor Braun SE 3-3270 je vybaven pro šetrnou a současné extrémně účinnou epilaci. V jeho výbavě najdeme 20 speciálních pinzet, díky nimž je epilace prováděna vždy v ideálním úhlu. Osvětlení SmartLight odhalí i ten nejmenší chloupek a speciální výstupky SoftLift lehce nadzvednou chloupky. O bezbolestnou epilaci se postarají dva masážní válce.

https://www.kimgroup.cz/epilatory-a-depilatory/braun-silk-epil-3-3270-epilator--5320-/

Epilátor Silk-epil 9 9-561 Wet & Dry se hodí nejen pro suchou epilaci. Jeho bezdrátové provedení a 100% vodotěsnost umožňují jeho použití i ve vaně nebo ve sprše. Široká hlava, osvětlení SmartLight a speciální technologie pinzet MicroGrip se zajistí o dokonale hladkou pokožku, která vám vydrží až 4 týdny.

https://www.kimgroup.cz/epilatory-a-depilatory/braun-silk-epil-9-9-561-wet-dry/

Tip B2B Kim Group

Naše špičkově kvalitní epilátory, zastřihovač vousů i vlasů a holicí strojek si zaslouží dokonalé pouzdro.  Kromě schopnosti ochránit pomůcky pro vaši hygienu by mělo být elegantní, skladné a omyvatelné. Tyto podmínky splňuje naše Uníverzální hygienické pouzdro v atraktivní černé barvě, které se navíc pyšní snadným zapínáním. Pouzdro se zavře pouhým stáhnutím provázku nahoře.

https://www.kimgroup.cz/textilni-pouzdra-univerzalni/univerzalni-hygienicke-pouzdro-cerne/