Prázdninové novinky B2B Kim Group

I v době prázdnin má sklad velkoobchodu Kim Group nové přírůstky. Pojďme si je představit.
Google Chromecast S Google TV GA01919-US - multimediální centrum, které během chvilky promění obyčejnou televizi na tu chytrou. Můžete v něm přehrávat obsah svého smartphonu, tabletu, notebooku či počítače i jakýkoli obsah dostupný na internetu. Vše v rozlišení 4K HDR. Samozřejmostí je špičková kvalita zvuku.
https://www.kimgroup.cz/multimedialni-centra-2/google-chromecast-s-google-tv-ga01919-us/
Jabra Talk 30 – handsfree pro všechny, kteří nesundají telefon od ucha. Pokud z jakéhokoli důvodu denně trávíte několik hodin telefonováním, přijde vám vhod toto handsfree. S ním bude vaše telefonování velmi pohodlné.
https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/jabra-talk-30/
Xiaomi GDS4142GL – nabíječka, která dodá šťávu vašemu telefonu. Nabíjení je pohodlné a zcela bezpečné. Stačí položit svůj smartphone na nabíječku, dokonce ho nemusíte ani vytahovat z obalu.
https://www.kimgroup.cz/bezdratove-nabijecky/xiaomi-gds4142gl/
Braun Silk-Expert PRO IPL PL 5117 – epilátor pro rychlé a bezbolestné odstranění chloupků. Epilátor je nekompromisní vůči chlopkům, k vaší pokožce je naopak velmi šetrný. Oceníte ho zejména v létě, kdy jsou otravné chloupky na těle nejvíce vidět.
https://www.kimgroup.cz/epilatory-a-depilatory/braun-silk-expert-pro-ipl-pl-5117/
Xiaomi Roidmi EVE Plus – robotický vysavač, který pracuje zcela samostatně. Sám nejen vysaje, vytře a dojede si k nabíjecí stanici. Díky funkci automatické vysypání sběrného koše si dokonce sám vysype sběrný koš. Tento robotický pomocník pracuje jako profesionální uklízeč. Nejprve si zmapuje terén, naplánuje si nejefektivnější trasu úklidu a teprve potom se pustí do práce. Ve vašem interiéru se orientuje skvěle, překážky nejsou pro něho žádný problém. Nespadne ze schodů, ani neuvízne pod nábytkem. Tohoto šikulu můžete pomocí mobilní aplikace MI Home ovládat na dálku a kontrolovat jeho práci.
https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/xiaomi-roidmi-eve-plus/
Xiaomi Amazfit GTS Blue – chytré hodinky pro všechny, kteří chtějí žít zdravě. Patříte-li do této skupiny, Xiaomi Amazfit GTS se stanou vaším elegantním parťákem. Budou neúnavně monitorovat vaši denní aktivitu, počet ušlých kroků, spálených kalorií, srdeční tep i kvalitu vašeho spánku. Rovněž vám nabídnou pokročilé fitness funkce.
https://www.kimgroup.cz/chytre-hodinky-3/xiaomi-amazfit-gts-blue/
 
Mezi novinkami B2B Kim Group nechybí ani rychlý antigenní test s koloidním zlatem na přítomnost koronaviru (SARS-CoV-2) pro výtěr z nosu BEIJING LEPU MEDICAL TECHNOLOGY SARS-COV-2 ANTIGEN RAPID TEST KIT 1 KS NASAL
https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/beijing-lepu-medical-technology-sars-cov-2-antigen-rapid-test-kit-1-ks-nasal/