Novinky ve skladu velkoobchodu Kim Group

V regálech skladu B2B Kim Group se objevilo nové zboží. Podívejme se blíže na tyto nové přírůstky.

Epilátory značky Braun

Značku Braun proslavily nejen holicí strojky a zastřihovače vousů. Neméně známé jsou epilátory této renomované značky. Jsou jasným důkazem, že epilace může být bezbolestná a současně vysoce účinná. Ve skladu velkoobchodu Kim Group se nově objevily dva epilátory značky Braun.

Bran Silk-Épil 1 2-170 pracuje důkladně, odstraní i ty nejjemnější chloupky i s kořínky. Výsledkem je dokonale hladká pokožka. Epilace s Bran Silk-Épil 1 2-170 je příjemná i pohodlná. Vaše pokožka bude během epilace hýčkána speciálním válečkem, o pohodlí se postará ergonomický tvar epilátoru.

https://www.kimgroup.cz/epilatory-a-depilatory/braun-silk-epil-1-1-170/

Braun Silk-épil 5–541 W&D lze používat i ve vaně či sprše. Jeho pinzety odstraní chloupky jediným tahem i s kořínky. Neunikne jim ani ten nejmenší chloupek. Epilátor je určen nejen pro odstranění chloupků na nohách, lze ho použít k odstranění chloupků i na jiných částech těla. Navíc vám skvěle poslouží i jako zastřihovací strojek.,

https://www.kimgroup.cz/epilatory-a-depilatory/braun-silk-epil-5-5-541-wet-dry/

Dětský sonický zubní kartáček Phillips Sonicare For Kids HX6321/04

O tom, že pro děti může být zábavou čištění zubů, vás přesvědčí dětský sonický zubní kartáček Phillips Sonicare For Kids HX6321/04. Nejenže perfektně vyčistí dětský chrup, a to i na obtížně dostupných místech, naučí také děti hravou formou, jak mají správně pečovat o své zuby.

https://www.kimgroup.cz/elektricke-kartacky-2/philips-sonicare-for-kids-hx6321-04/

Xiaomi Amazfit GTS – chytré hodinky pro zdravý životní styl

Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS vám pomohou žít zdravě. Budou neúnavně sledovat vaši denní aktivitu, počet kroků, počet spálených kalorií, srdeční tep i kvalitu spánku. V jejich výbavě nechybí ani pokročilé fitness funkce ani špičkové navigační systémy. Tyto hodinky jsou k dispozici v barvách Gold, Blue, Lava Grey, Obsidian Black.

https://www.kimgroup.cz/vyhledavani/?string=XIAOMI+AMAZFIT+GTS

Seznamte se: Profesionální uklízeč robotický vysavač Xiaomi Roborock S6 Max Black

Kdo by nechtěl uklízečku, které jednou zaplatí a ona v kteroukoli denní či noční hodinu dokonale uklidí jeho dům či byt! Takový uklízeč skutečně existuje. Jmenuje se Xiaomi Roborock S6 Max a nachází se ve skladu velkoobchodu Kim Group. Tento robotický uklízeč precizně a zcela sám uklidí váš dům či byt. Na vás je pouze zadat mu úkoly. Jeho práci můžete na dálku sledovat pomocí mobilní aplikace. Tento šikula umí nejen vysát, dokáže také perfektně vytřít. Samozřejmostí je schopnost neomylně rozeznat povrchy. Nestane se, že by vám vytřel koberec.

https://www.kimgroup.cz/roboticke-vysavace-5/xiaomi-roborock-s6-max-v-black/

Headset Jabra Talk 25 – pro svobodu pohybu během telefonování

 Chcete mít během telefonování volné ruce? Dobrou volbou je headset Jabra Talk 25.

Kromě svobody pohybu během telefonování si užijete i křišťálově čistý zvuk. Potěší vás také jeho nízká hmotnost i jeho velká výdrž baterie.

https://www.kimgroup.cz/handsfree/jabra-talk-25/