Péče o zdraví je v době karantény důležitá

Péče i zdraví je vždy potřebná, zvláště v době karantény. Chceme jí přežít ve zdraví. Je tedy nutné posílit imunitní systém a vyhnout se nákaze. V obojím vám naše produkty mohou pomoci.

Profesionálně vyrobené roušky vás ochrání

Na ulici můžeme potkat lidi s různými vzory doma vyrobených roušek. Ty naše mají sice docela obyčejný vzhled, na rozdíl od doma vyrobených roušek vás však mnohem více ochrání. Oceníte také jejich příznivou cenu. Naši nabídku roušek najdete zde.

https://www.kimgroup.cz/vyhledavani/?string=rou%C5%A1ky

S naší dezinfekcí nemá virus šanci

Dezinfekce se stala důležitým předmětem denní potřeby. Je doporučováno si často mýt ruce, chráníme se tím před viry a bakteriemi. Ne vždy však máme k dispozici vodu a mýdlo. Ke slovu přichází naše dezinfekce. Působí rychle a je účinná bez předchozího mytí rukou. Vodu s mýdlem nelze nosit s sebou, naši dezinfekci však ano.

Rovněž je doporučováno dezinfikovat doma kliky u dveří a povrchy. U nás najdete i takovou dezinfekci. Stačí nahlédnout do naší pestré nabídky.

https://www.kimgroup.cz/dezinfekcni-gely-a-dezinfekce/

Na kvalitě vody záleží

Záleží na tom, co pijete. Pokud chcete mít vysoce kvalitní vodu, nemusíte kupovat drahé přístroje na filtrování vodu. Neméně dobrou službu vám prokáže naše filtrovací konvice Xiaomi Mi Water Filter Pitcher. Tato šikovná konvice odstraní z vody chlór, měď, hliník a další škodlivé látky a navíc sníží výskyt vodního kamene. Voda z této filtrační konvice bude nejen kvalitnější, bude také chutnější.

Tuto inteligentní konvici si můžete objednat zde

https://www.kimgroup.cz/filtracni-konvice-a-lahve/xiaomi-mi-water-filter-pitcher/

I vaše zuby potřebují péči

Péče o zdraví zahrnuje také péči o chrup. Čištění zubů bývá obvykle nudné. To však neplatí, pokud si objednáte některý z našich elektrických zubních kartáčků. Tyto kartáčky představují chytrou péči o vaše zuby, s nimi se stane čištění zubů zábavou. Samozřejmostí je dokonalé vyčištění zubů i v obtížně přístupných místech. Všechny naše zubní kartáčky jsou chytré, výborně si rozumí s vaším smartphonem. K našim zubním kartáčkům si k nim můžete u nás objednat i náhradní hlavice.

Chcete chytře pečovat o své zuby? Nahlédněte do naší nabídky.

https://www.kimgroup.cz/elektricke-kartacky/

Šálek dobrého čaje podpoří vaše zdraví

Šálek dobrého čaje nejen podpoří vaše zdraví. Dokáže také povzbudit a dodat dobrou náladu. Uvařte si vodu na svůj šálek čaje v naší chytré rychlovarné konvici. Výkonná, elegantní a chytrá – to je Xiaomi Mi Smart Kettle. Umí přivést vodu do varu během pouhých pěti minut, umožní vám sledovat teplotu vody. Lze jí spárovat se smartphonem a komunikovat s ní pomocí aplikace Mi Home.

Vychutnejte si šálek čaje s naší chytrou konvicí!

https://www.kimgroup.cz/xiaomi-chytra-domacnost/xiami-mi-kettle-xiaomi-chytra-rychlovarna-konvice/