Pečujte s námi o své zdraví!

Pomáháme vám žít nejen chytře, nýbrž i zdravě. Podívejte se na naše produkty, které vám pomohou v péči o vaše zdraví.

Na kvalitě vašich vlasů záleží

Herbal Essences Smooth Golden Moringa Oil šampon s moringovým olejem je pro vaše vlasy to nejlepší. Dodá jim hebkost, lesk, pružnost, vitalitu i sílu. Moringový olej obsahuje kyselinu behenovou, která umí i zničeným vlasům dodat krásu, vitalitu i sílu. Parabeny, barviva, ftaláty, parafín jsou látky, které najdete v mnoha šamponech. Šampon Herbal Essences Smooth Golden Moringa Oil  však tyto látky neobsahuje.

https://www.kimgroup.cz/hygiena/herbal-essences-smooth-golden-moringa-oil-sampon-s-moringovym-olejem-400-ml/

O kvalitu vašich vlasů se postará také náš fén na vlasy Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer. Svěřte je do jeho ionizační péče, která je zanechá hydratované, elastické a dodá jim zářivý lesk. https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/xiaomi-mi-ionic-hair-dryer/

Zuby jsou nejen vaší vizitkou

Zářivý úsměv a dokonale bílé zuby jsou nejen naší vizitkou, jsou také ukazatelem zdraví našich zubů. Ochranu před zubním kazem jim poskytne zubní pasta Vademecum Anti-Caries & Natural, která byla vyvinutá pro tento účel. Dokáže zničit téměř všechny bakterie a spolu s nimi i příčinu vzniku zubního kazu. .

https://www.kimgroup.cz/hygiena/vademecum-anti-caries-natural-zubni-pasta-75-ml/

O perfektní vyčištění vašich zubů a odstranění zubního plaku se postarají naše elektrické zubní kartáčky.                                                                              https://www.kimgroup.cz/elektricke-kartacky-2/.

Ruce jsou vstupní branou pro viry a bakterie

Časté mytí rukou nás ochrání od mnoha nemocí způsobených viry a bakteriemi, Ne vždy však máte možnost si umýt ruce. Ke slovu přicházejí naše dezinfekční gely na ruce, které ničí viry a bakterie a naopak šetří vaši pokožku.                           

https://www.kimgroup.cz/dezinfekcni-gely-a-dezinfekce/

Víte, co pijete?

Odborníci na výživu doporučují pít hodně vody. Ne každá voda je stejně kvalitní. S naší filtrační konvicí na vodu Xiaomi Mi Water Filter Pitcher budete vždy pít vysoce kvalitní vodu. Nejenže dokáže odstranit z vody škodlivé látky, umí také zlepšit její chuť.    

https://www.kimgroup.cz/filtracni-konvice-a-lahve/xiaomi-mi-water-filter-pitcher/

Kvalitní kokosová voda spolehlivě nahradí iontový nápoj. K výrobě našich kokosových vod byly použity ty nejkvalitnější mladé kokosy, které byly vypěstovány na vietnamských biofarmách. Na výběr máte kokosovou vodu bez příchutě i s různými příchutěmi, které tvoří výhradně přírodní látky.                                                      https://www.kimgroup.cz/vody/

Pomůžeme vám ohlídat si správné složení těla

Při udržování si tělesné hmotnosti i při hubnutí je důležité nejen kolik vážíte. Neméně důležité je složení vašeho těla. To znamená, kolik procent vašeho těla tvoří tuk, svaly, voda a kostní hmota. Naše chytré váhy vám nejen ukážou tyto hodnoty, budou vás také motivovat k tomu, abyste žili zdravě.                                                                                

https://www.kimgroup.cz/xiaomi-produkty/digitalni-osobni-vaha-xiaomi-scale/     

https://www.kimgroup.cz/xiaomi-osobni-vahy/xiaomi-mi-body-composition-scale/