Posilněte svůj imunitní systém jízdou na kole i koloběžkách!

Jednou z věcí, která vám pomůže vyváznout z karantény ve zdraví, je silný imunitní systém. Nejlepším způsobem, jak ho posílit, je nejen pobyt, nýbrž i pohyb venku. Jízda na kole, elektrokoloběžkách je výborný a současně příjemný způsob, jak získat pevnou imunitu i dobrou náladu. Elektrokolo ani koloběžky nemusíte shánět, stačí nahlédnout do naší pestré nabídky.

Xiaomi Mi Qicycle – skládací elektorkolo, které se vám přizpůsobí

Xiaomi Mi Qicycle je inteligentní elektrické kolo, plné špičkové výbavy. Mimo jiné si volíte možnost, jak moc chcete během jízdy zapojovat svaly. K tomuto účelu je vybaveno čtyřmi asistenčními režimy, mezi nimiž můžete kdykoli snadno přepínat. Přepnutím na Fitness režim si budete zvyšovat svoji fyzickou kondici. V tomto režimu totiž pojedete bez elektrického příkonu a kolo bude poháněno pouze vašimi svaly.

Budete-li si chtít odpočinout a současně jet na kole, jednoduše přepnete do Vylepšeného režimu. Díky zvýšenému elektrickému příkonu bude pro vás stoupání velice snadné. Inteligentní kolo umí zjistit váš výkon a vygenerovat optimální energii. Radost z jízdy vám nezkazí vybitá baterie, její kapacita stačí až na 45 km. Oceníte také skladnost i nízkou hmotnost kola. Toto inteligentní kolo si můžete objednat zde

https://www.kimgroup.cz/xiaomi-produkty/xiaomi-mi-qicycle-skladaci-elektrokolo/

Inteligentní koloběžky pro dospělé

Koloběžky nejsou jen pro děti. Na inteligentních elektrokoloběžkách se prohánějí i dospělí lidé. Tyto chytré koloběžky nemohou proto chybět v naší nabídce.

Elektrická koloběžka Fiat je kombinací elegance a praktičnosti. Ne vždy máte přírodu blízko svého bydliště. V tomto případě oceníte nízkou hmotnost a skladnost této koloběžky. Během chvilky jí složíte a dopravíte se kamkoli potřebujete. Značka Fiat je značkou kvality a to plat i v případě elektrické koloběžky Fiat. Díky její bohaté výbavě si s ní užijete skvělou jízdu.  

https://www.kimgroup.cz/elektrokolobezky-3/elektricka-kolobezka-fiat-f500-f80w--cervena/

Xiaomi Mi Electric Scooter PRO se navzdory své kompaktnosti pyšní velkou skladností. Její výkonný elektromotor slibuje skvělou jízdu s rychlostí až 25 km/hod. Přední i zadní LED světla, duální brzdný systém i schopnost kol tlumit nárazy zajistí bezpečnost vaši jízdy. Elektorkoloběžka si výborně rozumí také s vaším smartphonem. V aplikaci máte mimo jiné k dispozici funkci uzamčení koloběžky.

 https://www.kimgroup.cz/elektrokolobezky-5/xiaomi-mi-electric-scooter-pro-black/

Ninebot Segway Kickscooter ES2 je inteligentní koloběžka, která vám poslouží jako dopravní prostředek do práce i na výlety. S ní si užijte jízdu rychlostí až 25 km/hod. Jízda na ní je také bezpečná i v mlze dešti i tmě. Dokonce si můžete zvolit barvu světel koloběžky.

https://www.kimgroup.cz/elektrokolobezky-5/ninebot-segway-kickscooter-es2/

Vyjeďte si na našich elektorkoloběžkách a užijte si skvělou jízdu. V naší nabídce nechybí ani příslušenství k našim koloběžkám. Najdete ho zde

https://www.kimgroup.cz/vyhledavani/?string=kolob%C4%9B%C5%BEky