Přichází náš první letní Smart Week

Přemýšlíte, jaký dárek dát své ratolesti za vysvědčení? Využijte náš první letní Smart Week. Tento Smart Week je výjimečný tím, že trvá celé dva týdny. Začíná v pondělí 17. června a končí 30. června.  Podívejte se na tipy na dárek za vysvědčení, které jsme pro Vás připravili v tomto našem prodlouženém Smart Week.

Fitness náramek Xioami MIBand 2 - skvělý společník nejen pro sport

Fitness náramek Xiaomi MIBand 2 ocení nejen sportovci a vyznavači zdravého životného stylu. Tento inteligentní náramek je také skvělým společníkem pro Vaše ratolesti. Příznivcům sportu se stane společníkem, který je bude motivovat.

 Tento náramek totiž přesně zaznamenává pohybové aktivity, výkon i tep. Neomylně rozezná druh pohybové aktivity, kterou zaznamenává s dech beroucí přesností. Díky tomu budou moci sledovat své pokroky, což je bude motivovat k lepším výkonům.

Pokud patří Váš potomek k dětem, které nejraději sedí u počítače, tabletu či smartphonu, náramek Xiaomi MIBand 2 je nenechá dlouho sedět. Po určitě době je jemným zvukem upozorní, že příliš dlouho seděli a že přišel čas na pohyb.

Náramek neošidí tím, že se jen zvednou, udělají pár kroků a opět si sednou. Náramek to pozná, a okamžitě jim nabídne dokonalý přehled o jejich pohybových aktivitách.

Náramek nabídne také špičkový OLED displej s kvalitním obrazem i elegantní univerzální design. Díky tomu se hodí pro chlapce i dívky. A nejen to. K náramku si můžete u nás vybrat také náhradní náramky v různých barvách.

Fitness náramek Xioami MIBand 3 – super společník nejen na výlety

Fitness náramek Xiaomi MiBand 3 se liší od svého předchůdce nejen designem. I tento náramek je vybaven dotykovým displejem s výbornou kvalitou obrazu i čitelností a umí zaznamenat všechny pohybové aktivity i tep. Neliší se ani schopností mapovat terén.

Tento inteligentní náramek oceníte hlavně, pokud se chystáte na několikadenní výlet či na dovolenou. Je totiž vybaven barometrem, který nabídne přesnou předpověď počasí na 72 hodin dopředu.

I tento náramek se pyšní elegantním univerzálním designem, díky němuž se hodí pro chlapce i pro dívky. Můžete si k němu u nás vybrat také náhradní náramky v různých barvách.

S našimi fitness náramky budou Vaši potomci všude styloví.

Na naši nabídku červnového Smart Week se můžete podívat zde

https://www.kimgroup.cz/smart-week/

Těšíme se na Vás!