Připravte se na červnový Smart Week!

Chystáte se na dovolenou? Přibalte si do svého zavazadla chytrou elektroniku. Přemýšlíte, co dát svým ratolestem za vysvědčení? Chytrá elektronika je praktický dárek, který každého potěší, Využijte náš červnový Smart Week, který přináší zajímavé nabídky. Tento náš první letní Smart Week začíná v pondělí 24. června a trvá do neděle 30. června 2019.

U nás, v Kim Group máme Black Friday každý měsíc

Black Friday je velmi oblíbený. Tento svátek zajímavých slev jsme si oblíbili také u nás, v Kim Group. Na rozdíl od Black Friday se náš Smart Week nekoná pouze jednou do roka. Náš Smart Week přichází každý měsíc.
Víme, že čekat celý dlouhý rok na Black Friday je dlouhé, proto jsme se rozhodli, že u nás bude Black Friday každý měsíc. Každý měsíc můžete využívat naše zajímavé akční nabídky. Vymysleli jsme pro náš Black Friday nový název, název Smart Week,

Náš první letní Smart Week přichází!

Přivítejte léto a spolu s ním čas dovolených s naším Smart Week. Začíná krátce po začátku léta. Zapište si do svých diářů a kalendářů pondělí 24. března až neděli 30. června. Po celou tuto donu se budete moci těšit na zajímavé akční nabídky, které pro vás připravujeme a které si budete moci u nás objednat z pohodlí domova.

Těšíme se na vás!