Připravte se na dubnový Smart Week!

Mezi velikonoční zvyky patří mít něco nového. Nemusí to být nějaký pěkný kousek do šatníku. Může to být i chytrá elektronika. Využijte náš dubnový Smart Week, který statuje na Velikonoční pondělí 22: dubna a trvá až do neděle 28. dubna 2019.

U nás je Black Friday každý měsíc

Black Fríday je velice oblíbený a očekávaný. Bohužel trvá pouze od pátku do pondělí, kdy v pondělí pokračuje jako Cyber Monday. Navíc se koná pouze jednou do roka. Potom nezbývá než celý dlouhý rok čekat na jeho další ročník.

To nás, v Kin Group přivedlo k rozhodnutí uspořádat Black Friday každý měsíc. Náš Black Friday je jedinečný i tím, že trvá celý týden. Zaslouží si proto jedinečný název, název Smart Week.

Náš velikonoční Smart Week přichází!

Novější tradice říká, že je třeba mít na Velikonoce něco nového, aby nás takzvaně nepokakal beránek. Být o Velikonocích v novém může také znamenat objevit se s pěkným kousek chytré elektroniky.

Využijte náš velikonoční Smart Week! Začíná 22. dubna a trvá až do neděle 28. dubna. Již na Velikonoční pondělí na vás čekají zajímavé akční nabídky, které pro vás připravujeme.

 

Těšíme se na vás!