Připravte se na květnový Smart Week!

Květen je měsíc lásky. Kdo by neznal zvyk líbání na prvního máje pod rozkvetlou třešní! Udělejte to letos jinak. Kromě líbání se pod třešní darujte své partnerce, svému partnerovi dárek. Dárkem, který potěší, je chytrá elektronika. Využijte náš Smart Week, který bude od pondělí 27. května do pátku 31.. května 2019.

U nás je Black Friday i v květnu!

Black Friday je velice oblíbený svátek, na který se mnoho z nás celý rok těší. Když dlouho očekávaný svátek přijde, trvá pouze od pátku do pondělí. To je velmi krátká doba. Moc nepomáhá ani jeho pondělní prodloužení v podobě Cyber Monday.

 A od úterý nám nezbude nic jiného, než opět čekat celý dlouhý rok na další ročník Black Friday.

To u nás v Kim Group nechceme, proto jsme se rozhodli, že u nás bude Black Friday každý měsíc a bude trvat celý týden. Náš Black Friday je jedinečný a proto si zaslouží jedinečný název, název Smart Week.

Náš Smart Week v měsíci lásky

Potěšte v měsíci lásky svoji partnerku či svého partnera dárkem. Chytrá elektronika patří mezi dárky, které potěší každého. Zapište si do svých diářů datum pondělí 27. května až pátku 31. května 2019, termín našeho květnového Smart Week.

Náš květnový Smart Week začne úderem nedělní půlnoci, která oznámí příchod nového dne, pondělí 20. května 2019. Již od této doby budete moci vybírat ze zajímavých akčních nabídek, které pro vás připravujeme.

Těšíme se na vás!