Připravte se na zářijový Smart Week!

Léto se s námi pomalu loučí, přichází podzim a s ním i náš první podzimní Smart Week. Náš zářijový Smart Week začne přesně v den, kdy začíná podzim, tedy v pondělí 23. září a potrvá až do neděle 29. září.

U nás je Black Friday každý měsíc

Black Friday je velice oblíbený a očekávaný svátek slev. V tento den a po celý víkend padají ceny prudce dolů. Black Friday znamená tři dny výjimečně výhodného nákupu, přičemž pro chytrou elektroniku platí ceny Black Friday i v pondělí. Ne náhodou tento den získal název Cyber Monday. A potom nezbývá než opět celý dlouhý rok čekat na další ročník Black Friday.

S tím se my v Kim Group nehodláme smířit. Rozhodli jsme se, že náš Black Friday bude každý měsíc a potrvá celý týden. Tento náš Black Friday dostal název Smart Week.

Využijte náš zářijový Smart Week k chytrým nákupům

Každý Smart Week Vám připravujeme zajímavé akční nabídky. Letošní září nebude výjimkou. Zapište si do svých kalendářů a diářů datum 23. září až 29. září. Tento termín totiž znamená týden výjimečně chytrého nakupování.

 U nás v Kim Group máme vždy příznivé ceny, avšak během naších Smart Week jsou příznivé ceny některého zboží ještě příznivější.

Těšíme se na vás!

https://www.kimgroup.cz/smart-week/