Proč se letos opět účastníme Black Friday?

Proč se letos opět účastníme Black Friday?

Black Friday, ještě nedávno u nás zcela neznámý pojem, získává u nás stále větší oblibu. Není divu, mnozí lidé mají rádi výhodné nákupy a slyší na magické slůvko „sleva“. Black Friday je svátkem slev, který nezřídka provází totální výprodej. Do tohoto svátku obřích slev se zapojuje stále více obchodníků. Někteří nově, jiní, jako například Kim Group s. r. o. opakovaně. Společnost Group s. r. o. se účastní i Black Friday 2018, který připadá na 23. 11 2018.

Black Ftiday je pojem

V minulých letech mnozí spotřebitelé na Black Friday nakoupili velice výhodně. Někteří zákazníci využívají velké slevy, které jsou v tento den k nákupům vánočních dárků. Black Friday 2018 se účastní nejen velké značky, nýbrž i menší obchodníci.

Mnozí zákazníci mají zkušenosti, že na Black Friday nejvýhodněji nakoupili v menších obchodech, ať už kamenných nebo online.

Společnost Kim Group s. r. o. má zákazníky čím překvapit. V její pestré nabídce lze najít široký sortiment chytré elektroniky, od smartphonů až po tablety, notebooky, chytré váhy, čističky vzduchu či robotické vysavače. Black Friday je hlavně o chytré elektronice, společnost Group s. r o. se specializuje na chytrou elektroniku.

Naši zákaznici se nemusí nikde mačkat v nekonečně dlouhých frontách. Mohou si vybírat z naší pestré nabídky v klidu, z pohodlí domova. I to jsou důvody, proč se opět účastníme Black Friday.

Black Friday pokračuje i v pondělí

Cyber Monday je pondělí po Black Friday, letošní Cyber Monday připadá na 26.listopadu 2018. Jak název napovídá, jedná se o obří slevy na chytrou elektroniku a navíc se tento svátek slev týká internetových obchodů. Velký zájem je o smartphony, chytré hodinky, sluchátka, reproduktory, tablety, notebooky, chytré spotřebiče do domácnosti a další druhy chytré elektroniky.

Letos se účastníme nejen Black Friday, nýbrž i Cyber Monday. Pokud přemýšlíte nad dárky k Vánocům, vsaďte na chytrou elektroniku. Chytrá elektronika patří mezi dárky, které vždy udělají radost.

Nabízíme ochutnávku Black Firday 2018 již nyní

Uvažujete, kde koupit chytrou elektroniku? Podívejte se na naše webové stránky kimgroup.cz. Zapište si do svých kalendářů a diářů datum 23. listopadu 2018 i 26. listopadu 2011.

Nemusíte čekat na Black Friday nebo na Cyber Monday, již teď jsme pro vás připravili malou ochutnávku na https://www.kimgroup.cz/vyprodej-mobilnich-telefonu-a-chytre-elektroniky/