Proč si vybrat značku Xiaomi?

XIAOMI - technologický luxus za bezkonkurenční cenu: proč ho musíte mít?

Už dávno neplatí, že by čínské telefony byly lacinou náhražkou svých známějších kolegů, ba naopak: světoví hráči jako Xiaomi už několik let doslova drtí trhy s mobilními telefony bezkonkurenčními vlastnostmi, které mnozí zákazníci čím dál více upřednostňují vůči etablovaným značkám. A ti, co je kupují, ví, co dělají - mohou si tak dopřát doslova technologický luxus až za polovinu ceny.

Proč je Xiaomi tak cenově dostupné?

Více než přijatelné ceny Xiaomi oproti jeho etablovaným konkurentům na trhu jsou celkem snadno odůvodnitelné absencí kamenných prodejen a s tím spojených nákladů na personál. Možná, že v menším měřítku vám to může připadat jako zanedbatelná částka, v celosvětovém ale rozhodně není, jedná se o mnohamilionové investice, které firma prodejem pouze online cestou ušetří. Mnoho potenciálních zákazníků se však cenou nechá odradit, jelikož žijí v domnění, že výkonný telefon nemůže být tak cenově dostupnou záležitostí. Opak je ale pravdou.

Online cesta jako úspora

V otázce marketingu navíc sází oproti svým zavedeným protihráčům na sociální sítě: twitter, facebook a také jeho čínskou mutaci. Za zlomek investice, kterou by utratil za klasické reklamní kampaně těží maximum z potenciálu onlinového světa, který využívá nejen na počáteční prodeje při uvedení modelu na trh, (který je takto schopen vyprodat během rekordně krátké doby), ale také pro vlnu zlevňování starých modelů, které zejména díky stárnutí dílů či příchodem nové generace klesají na zlomek ceny.

Proč sáhnout po Xiaomi?

Už v počátcích, kdy firma vstoupila na trh, nabízela špičkové telefony srovnatelné s applovskými kolegy téměř za třetinu ceny. Dokázala však představit i telefony v nižším segmentu a stala se tak záhy třetí největší společností v oboru smartphonů v Číně.

Je to hodně muziky za málo peněz. Hezké, dobře zpracované, esteticky zvládnuté,“ říkají zastánci Xiaomi, kteří už jej jen tak nevymění.

A v čem ta ona jedinečnost vlastně spočívá? Podívejme se na příklad Xiaomi Redmi 5 plus, které se dostalo do žebříčku nejprodávanějších telefonů jakožto zástupce „těch levnějších“ v závěsu za luxusními applovskými kolegy v pětinásobných cenách.

Telefon v cenové hladině necelých 4 tis. korun tak disponuje:

  • Displejem barevně vyváženým a výborně čitelným i na slunci

  • Full HD rozlišením displeje (403 PPI)

  • Jednoduchým zmenšením displeje pro ty, kteří neholdují velkým displejům

  • Kvalitním a esteticky vkusně řešeným tělem

  • Výkonným procesorem, který v kombinaci s 4GB paměti ustojí dostatek herních titulů

  • Podporou paměťové karty, českého LTE, infraportu a 5Ghz Wifi, což zpravidla levnější telefony nezvládají

  • Baterií, která zdánlivě náročnému 6palcovému displeji odolává s nadhledem a při plném užívání telefonu vydrží bez nabití až 2 dny

Bezkonkurenční poměr cena/výkon vám zaručí, že za své peníze u Xiaomi kupujete maximum, které se do dostupného kousku jen může vejít. V mnoha vlastnostech si nezadá např. se svým sousedem Honor 9, který se přehoupne i přes dvojnásobek Redmi ceny.

Co dalšího můžete u Xiaomi najít?

Xiaomi nabízí širokou škálu i jiných produktů, než jsou mobilní telefony jako např. xiaomi notebook, elektro příslušenství, sportovní videokamera či skládací elektrokoloběžka, Nezaostává ani tzv. chytrá domácnost: robotický vysavač, zubní kartáček, čistička vzduchu, chytrá varná konvice či indukční rýžovar. A my se vsadíme, že jak je u Xiaomi zvykem, budou produkty přibývat kosmickou rychlostí.

Máte rádi chytré vychytávky do domácnosti? Pak určitě navštivte Xiaomi sekci na našich stránkách!

Proč nakupovat u KIM Group?

Naše zaměření na spokojenost zákazníka oceňují mnozí nejen na našich stránkách, ale např. i na heuréka.cz, kde si zákazníci chválí zejména rychlost dodání a také naši komunikaci s klientem. Rádi pomůžeme i vám s výběrem toho nejlepšího pro vaši domácnost!

 

www.kimgroup.cz