Proč utratit hodně peněz za sluchátka? Protože BOSE QUIETCOMFORT 25 jsou jedinečné

BOSE QUIETCOMFORT 25 SAMSUNG AND ANDROID BLACK

Krátký popis

elegantní design, vynikající kvalita zvuku, redukce okolního hluku, možnost poslouchat hudbu i telefonovat

 

Chcete si užít nerušený poslech své oblíbené hudby ve špičkové kvalitě? Řešením jsou sluchátka BOSE QUIETCOMFORT 25 SAMSUNG AND ANDROID BLACK, která najdete v pestré nabídce společnosti Kim Group.

Pohodlí a elegance

Sluchátka BOSE QUIETCOMFORT 25 SAMSUNG AND ANDROID BLACK, vás hned na první pohled zaujmou svým elegantním designem. Navíc jsou lehká a mušle lze nastavit tak, aby vám dokonale seděla na hlavě. Kvalitní povrchový materiál vám zajistí maximální pohodlí při poslechu vaší oblíbené hudby.

Samozřejmostí je jejich široká kompatibilita.

Pro křišťálově čistý zvuk

Zaposlouchejte se do křišťálově čistého zvuku s hlubokými basy, který zprostředkují sluchátka BOSE QUIETCOMFORT 25 SAMSUNG AND ANDROID BLACK. Technologie TriPort a Active EQ vám zajistí silný a jasný zvuk při libovolné hlasitosti. Nasadíte-li si tato sluchátka, nebudete je chtít sundat.

Pro nerušený poslech

Váš nevšední audio zážitek nebude ničím rušen. O to se postará technologie BOSE Acoustic Noise Cancelling, která redukuje okolní hluk. Její účinek umocní polstrované náušníky. S těmito sluchátky vás nebude rušit nepříjemný hluk z ulice a dokonce ani hukot motorů v kabině letadla.

Poslech vaší oblíbené hudby nebude rušit ani vybitá baterie. Baterie sluchátek vydrží až 35 hodin provozu. A nejen to. Díky odnímatelnému napájecímu kabelu jí můžete snadno nabít.

Pro poslech hudby i pro telefonování

 

S těmito sluchátky si nejen užijete poslech své oblíbené hudby. Dokonce můžete s nimi i telefonovat. V jejich výbavě totiž nechybí mikrofon ani tlačítko, s jehož pomocí můžete přijímat a ukončovat hovory i přepínat mezi poslechem hudby a telefonováním.

 

 

 

Klíčové vlastnosti

  • Vynikající kvalita zvuku při libovolné hlasitosti

  • Elegantní design

  • Maximální pohodlí během poslechu hudby

  • Technologie BOSE Acoustic Noise Cancelling, která eliminuje okolní hluk

  • Široká kompatibilita

  • Ovladač s mikrofonem, který umožní poslech hudby i telefonování

 

 

Více na: https://www.kimgroup.cz/sluchatka/bose-quietcomfort-25-samsung-and-android-black/