Procvičte si mozek s magickými kostkami!

Mnozí lidé pravidelně trénují své svaly. Neméně důležitý je trénink mozku. S našimi magickými kostkami si skvěle procvičíte svůj mozek kdekoli. Navíc se u toho budete bavit. Tyto zábavné a inteligentní trenéry vašeho mozku najdete v naší pestré nabídce.

Xiaomi Supercube Giiker IS3 – chytrá super kostka

Xiaomi Supercube Giiker IS3 je chytrá super kostka, která si skvěle rozumí s vaším smartphonem i počítačem. Všechny její pohyby můžete sledovat v aplikaci Supercube . Nejen to. Pokud jste začátečník, aplikace vás naučí základům řešení této magické kostky.

Patříte-li mezi pokročilé řešitele, budete mít k dispozici víceúrovňový tutoriál, který se vás bude ptát, jste co se naučili po každém kroku. Po úspěšném zvládnutí následuje zlepšení času. Svůj pokrok můžete sledovat na displeji nebo na monitoru.

Aplikace má pro vás také připraveny různé hry, které dokonale procvičí váš mozek.

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/xiaomi-supercube-giiker-is3-chytra-rubikova-kostka/

Xiaoni MIJA Gooker M3 – inteligentní magnetická kostka pro začátečníky i pokročilé

Xiaomi MIJA Giiker M3 je další chytrá magická kostka, která procvičí vaše mozkové závity. Výborně se s ní pracuje, pevně a rychle se otáčí, nezasekne se. I tuto kostku lze propojit se smartphonem i počítačem a stáhnout si aplikaci Giiker. Kostku sice můžete skládat jako klasickou Rubikovu kostku, aplikace Giiker vám však otevře nové možnosti.

 https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/xiaomi-mijia-giiker-m3-magneticka-rubikova-kostka-3--3/

 Na stres, úzkost a nudu platí Xiaomi Mi Fidget Cube 

Stres, nuda i úzkost jsou nepřátelé vašeho mozku. Xiaomi Mi Fidget Cube je kostka, která tyto škůdce spolehlivě zažene. Bude neodolatelně přitahovat vaši pozornost. Kostka je příjemná na dotek, její design i přesnost jejího tvaru vás budou fascinovat. Vaše pozornost bude zaměřena na rotaci této kostky. Stres, úzkost a nuda zmizí během chvilky. Tato magická kostka umí nejen zahnat stres. Dokáže také zlepšit vaši schopnost koncentrace i vaši motoriku.

https://www.kimgroup.cz/fidget-spinner-2/xiaomi-mi-fidget-cube/