První adventní akční víkend – chytré hodinky Garmin Fenix 5X Sapphire

Pohled do kalendáře říká, že je čas na shánění vánočních dárků. Chytrá elektronika je dárek, který ocení každý. Připravili jsme pro vás čtyři adventní akční víkendy, ve kterých váš čeká štědrá nabídka produktů za zajímavé akční ceny.

Železný adventní akční víkend

Železná, bronzová, stříbrná a zlatá neděle se staly tradičním pojmem. Tyto neděle jsou adventní neděle, během kterých je nabízeno různé zboží za akční ceny. U nás jsou akční celé adventní víkendy. Začínají úderem půlnoci ze čtvrtka na pátek a trvají až do neděle. Náš první adventní akční víkend trvá od 29. 11 do 1. 12 2019.

Cílem našich adventních akčních víkendů je nabídnout vám tipy na vánoční dárky pro vaše blízké za velmi příznivé ceny. Jelikož vám chceme co nejvíce usnadnit vaše rozhodování při výběru dárků, představujeme vám produkty našich akčních adventních víkendů.

Podívejte se blíže na bohatou nabídku našeho prvního akčního víkendu.

Náš tip na vánoční dárek – chytré hodinky Garmin Fenix 5X Sapphire

Chytré hodinky Garmin Fenux 4X Saphire vypadají na první pohled docela obyčejně. Po jejich zapnutí se před vámi otevře jiný svět. Na první pohled vás zaujme velký, kruhový, barevný displej s vysokým rozlišením, který nikdy nezhasíná. Ochranu před škrábanci mu poskytuje safírové sklo.

Patří-li někdo z vašich blízkých k příznivcům sportu, tyto chytré hodinky mu udělají velkou radost. Jsou totiž doslova nadupané užitečným a praktickým vybavením pro sportovce. Díky jejich pokročilé navigační výbavě se všude spolehlivě zorientujete.

Kromě běžných funkcí, jako je například snímač srdečního tepu, krokoměr v nich najdete mnoho pokročilých funkcí pro efektivnější trénink. Nechybí ani předpřipravené tréninkové plány pro běh i cyklistiku.

Tyto hodinky jsou snem běžců, plavců i lyžařů. V jejich výbavě se skrývá běžecký profil se všemi funkcemi, které zlepší jejich kondici i běžeckou formu. Neméně perfektní servis poskytnou i plavcům. Změří jim uplavanou vzdálenost, SWOLF hodnotu, efektivitu plavání i počet záběrů. Dokonce dokážou rozeznat plavecký styl. Samozřejmostí je jejich odolnost vůči vodě.

Na lyžaře čeká pět funkcí běžeckého i sjezdového lyžování. Hodinky poznají také druh lyžařova pohybu, rozeznají lyžování od pohybu na vleku.

Tyto hodinky jsou sice vyrobeny pro náročné podmínky, přesto se hodí nejen na sport. Jejich stylový design umožňuje vzít si je kamkoliv, například do kanceláře či na koncert.

Bonus pro vás: pokud si tyto hodinky objednáte během našeho prvního adventního akčního víkendu, máte dopravu zdarma.

https://www.kimgroup.cz/chytre-hodinky-2/garmin-fenix-5x-sapphire/