První adventní akční víkend – chytré hodinky Huawei Watch GT

Pohled do kalendáře říká, že je čas na shánění vánočních dárků. Chytrá elektronika je dárek, který ocení každý. Připravili jsme pro vás čtyři adventní akční víkendy, ve kterých váš čeká štědrá nabídka produktů za zajímavé akční ceny.

Železný adventní akční víkend

Železná, bronzová, stříbrná a zlatá neděle se staly tradičním pojmem. Tyto neděle jsou adventní neděle, během kterých je nabízeno různé zboží za akční ceny. U nás jsou akční celé adventní víkendy. Začínají úderem půlnoci ze čtvrtka na pátek a trvají až do neděle. Náš první adventní akční víkend trvá od 29. 11 do 1. 12 2019.

Cílem našich adventních akčních víkendů je nabídnout vám tipy na vánoční dárky pro vaše blízké za velmi příznivé ceny. Jelikož vám chceme co nejvíce usnadnit vaše rozhodování při výběru dárků, představujeme vám produkty našich akčních adventních víkendů.

Podívejte se blíže na bohatou nabídku našeho prvního akčního víkendu.

Náš tip na vánoční dárek – chytré hodinky Huawei Watch GT

V naší akční nabídce můžete najít také praktický dárek v podobě chytrých hodinek Huawei Watch GT.  Nad jejich výbavou zajásá každý sportovec, zejména ten, který se věnuje outdoorovým sportům.  V terénu ocení GPS, kompas, gyroskop a barometr.

Technologie TrueSleep, která sleduje kvalitu jednotlivých spánkových cyklů, senzor TrueSeen, který nabídne vždy nejpřesnější výsledky měření srdečního tepu v reálném čase a dle nich doporučí upravit tempo – to jsou pouze příklady výbavy těchto hodinek pro sport.  Extrémní výdrž baterie a schopnost odolat vodě až do hlouby 50 m podtrhují jejich dokonalé vybavení.

Hodinky lze využít i pro běžnou komunikaci, k dispozici je možnost ovládání příchozích hovorů i textových zpráv.

Jejich elegantní design je předurčuje nejen do terénu. Hodí se do práce i do města. V naší akční nabídce je najdete v elegantní Dark Green Fluoroelastomer Strap.

https://www.kimgroup.cz/chytre-hodinky-2/huawei-watch-gt-dark-green-fluoroelastomer-strap/

Na výběr máte také nápadnou Orange Fluoroelastomer Strap https://www.kimgroup.cz/chytre-hodinky-2/huawei-watch-gt-orange-fluoroelastomer-strap/  i neutrální Black Silicone.

https://www.kimgroup.cz/chytre-hodinky-2/huawei-watch-gt-black-silicone/