První adventní akční víkend – chytrý náramek Xiaomi Amazfit COR 2 Black

Pohled do kalendáře říká, že je čas na shánění vánočních dárků. Chytrá elektronika je dárek, který ocení každý. Připravili jsme pro vás čtyři adventní akční víkendy, ve kterých váš čeká štědrá nabídka produktů za zajímavé akční ceny.

Železný adventní akční víkend

Železná, bronzová, stříbrná a zlatá neděle se staly tradičním pojmem. Tyto neděle jsou adventní neděle, během kterých je nabízeno různé zboží za akční ceny. U nás jsou akční celé adventní víkendy. Začínají úderem půlnoci ze čtvrtka na pátek a trvají až do neděle. Náš první adventní akční víkend trvá od 29. 11 do 1. 12 2019.

Cílem našich adventních akčních víkendů je nabídnout vám tipy na vánoční dárky pro vaše blízké za velmi příznivé ceny. Jelikož vám chceme co nejvíce usnadnit vaše rozhodování při výběru dárků, představujeme vám produkty našich akčních adventních víkendů.

Podívejte se blíže na bohatou nabídku našeho prvního akčního víkendu.

Náš tip na vánoční dárek – chytrý náramek Xiaomi Amazfit COR 2 Black

Čím obdarovat své sportovně založené blízké? Darujte jim chytrý náramek Xiaomi COR2. Najdete ho v naší akční nabídce v atraktivní černé barvě.

Tento náramek se od ostatních fitness náramků liší nejen svým barevným IPS displejem. Za jeho výjimečností stojí schopnost měřit srdeční tep přímo ze zápěstí. V jeho výbavě nechybí sportovní funkce, jako je měření tepu, monitoring kvality spánku, krokoměr, výpočet kalorií, měření rychlosti i vzdálenosti, intervalový trénink, záznam trasy, měření vystoupaných pater.

 Tato výbava včetně jeho odolnosti vůči vodě a potu z něho dělá skvělého společníka pro sportovní aktivity.  Nízká hmotnost zajišťuje větší pohodlí během sportu. Náramek je tak lehký, že o něm během své sportovní aktivity téměř nevíte.

S tímto náramkem vás nečeká nepříjemné překvapení v podobě vybité baterie. Jeho baterie totiž vydrží v provozu až 20 dní.

Náramek neobsahuje pouze výbavu pro sport, najdeme v něm také hodinové funkce, jako je kalendář, den v týdnu, budík, notifikace na volání i příchozí zprávy a další.

https://www.kimgroup.cz/chytre-naramky/xiaomi-amazfit-cor-2-black/