První adventní akční víkend – fitness náramek Xiaomi Mi Band 2 Black

Pohled do kalendáře říká, že je čas na shánění vánočních dárků. Chytrá elektronika je dárek, který ocení každý. Připravili jsme pro vás čtyři adventní akční víkendy, ve kterých váš čeká štědrá nabídka produktů za zajímavé akční ceny.

Železný adventní akční víkend

Železná, bronzová, stříbrná a zlatá neděle se staly tradičním pojmem. Tyto neděle jsou adventní neděle, během kterých je nabízeno různé zboží za akční ceny. U nás jsou akční celé adventní víkendy. Začínají úderem půlnoci ze čtvrtka na pátek a trvají až do neděle. Náš první adventní akční víkend trvá od 29. 11 do 1. 12 2019.

Cílem našich adventních akčních víkendů je nabídnout vám tipy na vánoční dárky pro vaše blízké za velmi příznivé ceny. Jelikož vám chceme co nejvíce usnadnit vaše rozhodování při výběru dárků, představujeme vám produkty našich akčních adventních víkendů.

Podívejte se blíže na bohatou nabídku našeho prvního akčního víkendu.

Náš tip na vánoční dárek – fitness náramek Xiaomi Mi Band 2 Black

Darujte svým blízkým pod stromeček zdraví v podobě oblíbeného fitness náramku Xiaomi Mi Band 2. Tento elegantní náramek je totiž skvělým společníkem i pomocníkem všem vyznavačům zdravého životního stylu i těm, kteří se pro tento styl života teprve rozhodli.

Tento elegantní pomocník dohlédne nejen na jejich pohybový režim, nýbrž i na kvalitu jejich spánku.  Jeho OLED displej zobrazí s dokonalou přesností přehled o jejich pohybových aktivitách.

Náramek rozezná nejen různé druhy pohybových aktivit, pozná také, že jeho uživatel příliš dlouho sedí a upozorní ho na to. Nestačí pouze vstát, protáhnout se opět si sednout, náramek je chytrý a okamžitě tento trik odhalí.

S tímto náramkem můžete jít bez obav nejen do sprchy či do bazénu. Je odolný nejen vůči vodě, odolá také prachu, škrábancům, korozi, pádům a dokonce i extrémním teplotám. Neublíží mu teplota -20°C ani teplota 70°C. Samozřejmostí je velká výdrž baterie.

https://www.kimgroup.cz/chytre-naramky/xiaomi-miband-2-black/