První adventní akční víkend – reproduktory

Pohled do kalendáře říká, že je čas na shánění vánočních dárků. Chytrá elektronika je dárek, který ocení každý. Připravili jsme pro vás čtyři adventní akční víkendy, ve kterých váš čeká štědrá nabídka produktů za zajímavé akční ceny.

Železný adventní akční víkend

Železná, bronzová, stříbrná a zlatá neděle se staly tradičním pojmem. Tyto neděle jsou adventní neděle, během kterých je nabízeno různé zboží za akční ceny. U nás jsou akční celé adventní víkendy. Začínají úderem půlnoci ze čtvrtka na pátek a trvají až do neděle. Náš první adventní akční víkend trvá od 29. 11 do 1. 12 2019.

Cílem našich adventních akčních víkendů je nabídnout vám tipy na vánoční dárky pro vaše blízké za velmi příznivé ceny. Jelikož vám chceme co nejvíce usnadnit vaše rozhodování při výběru dárků, představujeme vám produkty našich akčních adventních víkendů.

Podívejte se blíže na bohatou nabídku našeho prvního akčního víkendu.

Ultimate Ears Boom 2 Indigo Black – reproduktor s atraktivním designem i zvukem.

Hodí se pro poslech hudby i pro párty. Jeho 360°zvuk spolehlivě rozjede každou párty. Bude se vám také hodit jeho velká odolnost. Odolá vodě, prachu i nárazům, nepoškodí ho sníh ani bahno. Potěší také velká výdrž baterie i jeho jednoduché ovládání, včetně možnosti ovládat ho na dálku i bez telefonu.

https://www.kimgroup.cz/reproduktory/ultimate-ears-boom-2-indio-black--984-000628-/

JBL FliP 5 – reproduktor pro milovníky cestování

Milovníky cestování potěší dárek v podobě reproduktoru JBL Flip 5. Je vyrobený pro ty, kteří neradi sedí doma a naopak se velice rádi podělí o špičkově kvalitní hudbu se svými přáteli. Kromě snadné manipulovatelnosti se může pochlubit i vysokou odolností. Nevadí mu ani voda ani náročné podmínky.  Pořádáte velkou párty? Vytvořte stereofonní zvuk připojením dalšího reproduktoru podporujícího funkci JBL PartyBoost. V naší akční nabídce si ho můžete vybrat ze tří barevných variací, Black, Blue a Red.

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/jbl-flip-5-black/

https://www.kimgroup.cz/reproduktory/jbl-flip-5-blue/

https://www.kimgroup.cz/reproduktory/jbl-flip-5-red/

JBL Xtreme 2 Blue – reproduktor, který potěší uši každého hudebního fanouška

Hluboké basy, ostré středy i křišťálově čisté výšky potěší uši každého příznivce hudby. Reproduktor dokáže přehrát každý tón s frekvencí od 55 Hz až do 20 kHz. Pokud vám nestačí ozvučení, která zajistí jeho 40 W výkon, můžete k němu připojit další reproduktory.  

https://www.kimgroup.cz/reproduktory/jbl-xtreme-2-blue/