První adventní akční víkend – tipy na dárky pro muže

Pohled do kalendáře říká, že je čas na shánění vánočních dárků. Chytrá elektronika je dárek, který ocení každý. Připravili jsme pro vás čtyři adventní akční víkendy, ve kterých váš čeká štědrá nabídka produktů za zajímavé akční ceny.

Železný adventní akční víkend

Železná, bronzová, stříbrná a zlatá neděle se staly tradičním pojmem. Tyto neděle jsou adventní neděle, během kterých je nabízeno různé zboží za akční ceny. U nás jsou akční celé adventní víkendy. Začínají úderem půlnoci ze čtvrtka na pátek a trvají až do neděle. Náš první adventní akční víkend trvá od 29. 11 do 1. 12 2019.

Cílem našich adventních akčních víkendů je nabídnout vám tipy na vánoční dárky pro vaše blízké za velmi příznivé ceny. Jelikož vám chceme co nejvíce usnadnit vaše rozhodování při výběru dárků, představujeme vám produkty našich akčních adventních víkendů.

Podívejte se blíže na bohatou nabídku našeho prvního akčního víkendu.

Náš tip na vánoční dárek – dárky pro muže

Nevíte, čím na Vánoce obdarovat svého manžela, přítele, partnera či jiného blízkého mužského pohlaví? Máme pro vás tip na dva dárky, které se mu budou hodit.

Zastřihovací sada Remington PG130 – sada pro vousy i vlasy

Jsou chloubou vašeho manžela, přítele jiného vám blízkého muže vousy? Potěší ho, když najde pod vánočním stromkem naší zastřihovací sadu Remington PG130. Její samoostřící čepele s titanovým povrchem zajistí dokonalou péči o jejich vousy i vlasy. Zastřihovač umí proměnit i zanedbaný vzhled v atraktivní. Potěší také velká výdrž baterie.

https://www.kimgroup.cz/zastrihovace/remington-pg-6130/

Holicí strojek Braun Series 5030 S – revoluce v holení

Značka Braun je velice známou a ceněnou značkou pánských holicích strojků. Nepřekvapí, že holicí strojek Braun Series 5030 S přináší revoluci v holení. Jeho ergonomie, design i technologie zajistí pohodlné a současně dokonalé holení i na těžko přístupných místech. Velice ceněné jsou i vlastnosti, jako je perfektní oholení bez podráždění pokožky i snadná údržba.

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/braun-series-50