První adventní akční víkend – tipy na praktické dárky pro domácnost

Pohled do kalendáře říká, že je čas na shánění vánočních dárků. Chytrá elektronika je dárek, který ocení každý. Připravili jsme pro vás čtyři adventní akční víkendy, ve kterých váš čeká štědrá nabídka produktů za zajímavé akční ceny.

Železný adventní akční víkend

Železná, bronzová, stříbrná a zlatá neděle se staly tradičním pojmem. Tyto neděle jsou adventní neděle, během kterých je nabízeno různé zboží za akční ceny. U nás jsou akční celé adventní víkendy. Začínají úderem půlnoci ze čtvrtka na pátek a trvají až do neděle. Náš první adventní akční víkend trvá od 29. 11 do 1. 12 2019.

Cílem našich adventních akčních víkendů je nabídnout vám tipy na vánoční dárky pro vaše blízké za velmi příznivé ceny. Jelikož vám chceme co nejvíce usnadnit vaše rozhodování při výběru dárků, představujeme vám produkty našich akčních adventních víkendů.

Podívejte se blíže na bohatou nabídku našeho prvního akčního víkendu.

Praktické dárky pro domácnost

Xiaomi Roidmi F8 Cordless vakuum je vysavač, se kterým se stane úklid zábavou.  Přemýšlíte, jakým dárkem potěšíte svou manželku, přítelkyni, partnerku? Darujte jí náš šikovný vysavač. Tohoto lehkého a velice výkonného pomocníka ocení každá hospodyňka.

Tento šikula si umí poradit s překážkami. Vysátí koberce s dlouhým vlasem, štětin na podlaze nebo matrací není pro něho žádný problém.  Tuto schopnost mu propůjčuje sada vyměnitelných čistících hlav. V jeho výbavě nechybí ani anti roztočový kartáč, který vaše matrace dokonale zbaví roztočů a dalších mikročástic.

Při úklidu tmavých míst není třeba svítit. Fotosenzitivní snímač vysavače v kombinaci s jeho fotosenzitivním LED světlem si posvítí na všechny nečistoty. Propojíte-li tento vysavač se svým smartphonem, dozvíte se mnoho užitečných věcí, včetně počtu spálených kalorií během s tímto šikovným pomocníkem.

https://www.kimgroup.cz/vysavace/xiaomi-roidmi-f8-cordless-vacuum/

Xiaomi Mi Senzor teploty a vlhkosti neustále monitoruje teplotu i vlhkost vzduchu vašeho domova. Je vhodným dárkem pro všechny, kteří mají rádi pohodlí.  Tento senzor je malý, ale šikovný, měří s ohromující přesností.

Obavy, že pro jeho malou velikost budou naměřené hodnoty hůře čitelné, jsou zbytečné. Senzor si výborně rozumí s vaším smartphonem. Naměřené výsledky se po spárování budou zobrazovat na displeji vašeho chytrého telefonu.

https://www.kimgroup.cz/xiaomi-produkty/xiaomi-mi-senzor-teploty-a-vlhkosti/