První adventní akční víkend – tipy na praktické dárky

Pohled do kalendáře říká, že je čas na shánění vánočních dárků. Chytrá elektronika je dárek, který ocení každý. Připravili jsme pro vás čtyři adventní akční víkendy, ve kterých váš čeká štědrá nabídka produktů za zajímavé akční ceny.
Železný adventní akční víkend
Železná, bronzová, stříbrná a zlatá neděle se staly tradičním pojmem. Tyto neděle jsou adventní neděle, během kterých je nabízeno různé zboží za akční ceny. U nás jsou akční celé adventní víkendy. Začínají úderem půlnoci ze čtvrtka na pátek a trvají až do neděle. Náš první adventní akční víkend trvá od 29. 11 do 1. 12 2019.
Cílem našich adventních akčních víkendů je nabídnout vám tipy na vánoční dárky pro vaše blízké za velmi příznivé ceny. Jelikož vám chceme co nejvíce usnadnit vaše rozhodování při výběru dárků, představujeme vám produkty našich akčních adventních víkendů.
Podívejte se blíže na bohatou nabídku našeho prvního akčního víkendu.
Naše tipy na praktické dárky
Vánoční dárky nemusejí být drahé, potěšit dokážou i praktické drobnosti, které jsou součástí naší akční nabídky.
Xiaomi Mi Car Charger Silver – tato nabíječka díky svému celokovovému tělu něco vydrží. Podsvícení bílým světlem jí umožňuje snadno najít i ve tmě. Mezi její přednosti patří rychlé nabíjení a široká kompatibilita.  
https://www.kimgroup.cz/nabijecky-mobilnich-telefonu/xiaomi-mi-car-charger-silver/
Xiaomi Automatic Umbrella – je deštník, který vás ochrání nejen před deštěm. Neméně spolehlivě vás dokáže ochránit i před prudkým sluncem.  Je lehký, snadno ovladatelný , odolný vůči tření i korozi.
https://www.kimgroup.cz/xiaomi-produkty/xiaomi-automatic-umbrella-cerna/
Xiaomi MITU Králíček se šátkem – originální plyšová hračka, která rozzáří oči dětí, které ji najdou pod vánočním stromkem.
https://www.kimgroup.cz/xiaomi-produkty/xiaomi-mitu-kralicek-se-satkem/
GOPro přísavný držák – hladce vyřeší problém, jak upevnit GOPro kameru na hladký povrch, kterým může být například kapota auta. Jeho velká síla uchycení udrží vaši kameru i při rychlosti 240 km/hod.
https://www.kimgroup.cz/drzaky-na-mobily/gopro-prisavny-drzak-verze-2013-14-aucmt-302/
Xiaomi Mi WiFi Repeater 2 – opakovač bezdrátového signálu, který zesílí libovolný Wi-Fi signál a pokryje i místa bez Wi-Fi signálu. Těmito místy může být zahrada či některá místa ve vašem domě.
https://www.kimgroup.cz/xiaomi-mi-router/xiaomi-mi-wifi-repeater-2/
Fujifilmu Instax Mini glossy 20 – film, který potěší každého majitele fotoaparátu značky Instax MINI. Stačí vložit kazetu s filmem do kteréhokoliv fotoaparátu této značky a můžete se těšit na okamžitou tištěnou fotografii.
https://www.kimgroup.cz/kinofilmy/fujifilm-instax-mini-glossy-20ks/
Mezi praktické dárky, kterými potěšíte každého, patří smartphony. V nabídce našeho prvního adventního akčního víkendu najdete několik chytrých telefonů renomovaných značek za velice příznivou cenu. Na tyto telefony se můžete podívat zde https://www.kimgroup.cz/smart-week/.