První adventní akční víkend – sluchátka Xiaomi Mi Airdots Basic

Pohled do kalendáře říká, že je čas na shánění vánočních dárků. Chytrá elektronika je dárek, který ocení každý. Připravili jsme pro vás čtyři adventní akční víkendy, ve kterých váš čeká štědrá nabídka produktů za zajímavé akční ceny.

Železný adventní akční víkend

Železná, bronzová, stříbrná a zlatá neděle se staly tradičním pojmem. Tyto neděle jsou adventní neděle, během kterých je nabízeno různé zboží za akční ceny. U nás jsou akční celé adventní víkendy. Začínají úderem půlnoci ze čtvrtka na pátek a trvají až do neděle. Náš první adventní akční víkend trvá od 29. 11 do 1. 12 2019.

Cílem našich adventních akčních víkendů je nabídnout vám tipy na vánoční dárky pro vaše blízké za velmi příznivé ceny. Jelikož vám chceme co nejvíce usnadnit vaše rozhodování při výběru dárků, představujeme vám produkty našich akčních adventních víkendů.

Podívejte se blíže na bohatou nabídku našeho prvního akčního víkendu.

Náš tip na vánoční dárek - sluchátka Xiaomi Mi Airdots Basic

Bezdrátová sluchátka patří mezi praktické dárky. Díky nim je vaše oblíbená hudba vždy s vámi a to i v případě, že si jdete zaběhat. Poslech oblíbené hudby umí zpestřit i otravné a nudné čekání. Svoji oblíbenou hudbu slyšíte pouze vy a čas vám rychle uteče.

Sluchátka nemohou proto chybět v nabídce našeho prvního adventního akčního víkendu. Najdete v ní oblíbená sluchátka Xiaomi Air Dots Basic, jejichž dynamické 7,2 mm měniče v kombinaci s ozvučnou konstrukcí se postarají o křišťálově čistý zvuk i hluboké basy.

Můžete si je vzít bez obav i na sportovní aktivity, pot jim totiž neublíží. Obavy, že vám sluchátka vypadnou z uší, jsou zbytečné, díky svému ergonomickému tvaru v nich sedí pevně.

Kromě poslechu své oblíbené hudby můžete také aktivovat hlasového asistenta nebo přijmout hovor. Samozřejmostí je možnost pozastavit přehrávání.

Váš jedinečný audio zážitek vám nezkazí vybitá baterie. Sluchátka vydrží na jedno nabití až 4 hodiny bez přestávky v provozu. Pokud i přesto dochází baterii šťáva, pomůže vám jejich samonabíjecí elegantní pouzdro. Kromě ochranné funkce ho lze totiž použít i jako powerbanku.

https://www.kimgroup.cz/sluchatka/xiaomi-mi-airdots-basic/