Roušky a dezinfekce B2B Kim Group za příznivé ceny

Roušky a dezinfekce jsou nutností, bez nich se neobejdeme. Jsou proto nedílnou součástí štědré nabídky velkoobchodu Kim Group.

Roušky za příznivou cenu

Hygienická rouška na ústa Medical (3A Medical) dokáže zachytit i ty nejmenší částice. Za touto její schopností stojí ochranný filtr FFPI a tři vrstvy netkaného textilu.

Hygienická rouška na ústa 3.vrstvá (non-Medical) se hodí zejména alergikům. Její tři vrstvy měkké antialergické netkané textilie jsou šetrné vůči pokožce. V její výbavě nechybí ani mikrobakteriální filtr.

Dezinfekce nelítostné vůči mikroorganismům, šetrné vůči pokožce

Každá dezinfekce hubí škodlivé mikroorganismy, ne každá je však současně šetrná vůči pokožce. V naší nabídce najdete dezinfekce, které jsou velmi účinné a současně šetrné vůči pokožce. Můžete vybírat z několika dezinfekčních gelů na ruce různých velikostí.

Naše gely jsou účinné bez použití vody. Díky tomu se hodí na cesty, po použití veřejných toalet i jako dezinfekce rukou před jídlem.

Dezinfekce nejen na ruce

Přípravek pro dezinfekci rukou se nehodí pro dezinfekci povrchů, nástrojů, zařízení a naopak. To však neplatí pro náš víceúčelový dezinfekční přípravek, který lze použít k dezinfekci rukou, povrchů i zařízení.

Najde uplatnění například v domovech pro seniory a dalších zdravotnických zařízeních, v obchodech, průmyslu, ve školách, školkách i v domácnostech, zejména v těch, ve kterých žijí senioři a děti.

I tento přípravek je I tento přípravek je navzdory své vysoké účinnosti šetrný vůči pokožce. Za touto jeho unikátní schopností se skrývá obsah peroxidu vodíku a stříbra.

Nahlédněte do naší nabídky roušek i dezinfekčních prostředků!

https://www.kimgroup.cz/dezinfekcni-gely-a-dezinfekce/