S B2B Kim Group s. r. o. si zamilujete vaření

Vaření – pro někoho povinnost, pro jiného zábava. Velkoobchod Kim Group, který se zaměřuje nejen na chytrou elektroniku, vám ukáže, jak i z obyčejného jídla udělat delikatesu. K tomu mu poslouží následující produkty.

Chytrý rýžovar Mi Induction Heating Rice Cooker vám odhalí kouzlo rýže

Rýže není pouze příloha, rizoto, kaše, nákyp či náplň do plněných paprik Rýže je také hlavní ingrediencí asijské kuchyně. Záleží nejen na jejím druhu, neméně důležitý je způsob její přípravy. Rýže připravená v našem chytrém rýžovaru chutná jedinečně.

Mi Induction Heating Rice Cooker využívá špičkovou technologii mikro-tlakového ohřívání. Výsledkem rovnoměrné vaření rýže i všech dalších ingrediencí. Vnitřní litinová nádoba zaručuje naprostou tepelnou stabilitu a magnetickou pružnost. Rýžovar vám navíc ukáže, že existuje mnoho způsobů, jak uvařit rýži, aby se z ní stala delikatesa. V závislosti na volbě programu bude ráže či naopak pevná, Více informací o tomto chytrém rýžovaru najdete zde

https://www.kimgroup.cz/ryzovary/xiaomi-mijia-2-indukcni-ryzovar/

Jasmínová rýže – hlavní ingredience asijských kuchyní

Asijské kuchyně se poslední dobou staly hitem nejen pro své jedinečné chutě, Jsou také považovány za nejzdravější kuchyně na světě. Hlavní roli v nich hraje rýže, velmi oblíbená je jasmínová rýže. Za její oblibou stojí lehká stravitelnost, jedinečná chuť i obsah mnoha zdravých látek. Navíc neobsahuje lepek, Hodí se jako příloha, používá se do nákypů, salátů, polévek.

V naší nabídce najdete hnědou i bílou BIO jasmínovou rýži za velice příznivou cenu.

.https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/bio-jasminova-ryze-hneda-1-000-g/

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/bio-jasminova-ryze-bila-1-000-g/

 Chytrý indukční vařič Xiaomi Induction Cooker – pro radost z vaření

Vaření není pouze povinnost, může být také zábavou, o tom vás přesvědčí náš chytrý indukční vařič Xiaomi Induction Cooker. Snadno na něm připravíte jakékoli jídlo. Vařič se může pochlubit dvoufrekvenční zahřívací technologii, přesným ovládáním teploty, pěti režimy vaření i snadným ovládáním.

Častou chybou je připálení jídla. S tímto chytrým vařičem jídlo nepřipálíte, Jeho teplota se totiž po celou dobu úpravy jídla nemění. Oceníte také snadnou údržbu tohoto indukčního vařiče.

Náš chytrý vařič, se kterým bude i začátečník vařit jako profesionální kuchař, najdete zde

https://www.kimgroup.cz/xiaomi-chytra-domacnost/xiaomi-induction-cooker/