S námi bude vaše silvestrovská párty nezapomenutelná!

Jedinečnou silvestrovskou párty nedělá pouze alkohol a skvělé pohoštění, přestože obojí neodmyslitelně patří k silvestrovské párty. Na Silvestra chceme především zábavu. S námi se budete bavit až do novoročního rána. Stačí si u nás objednat vše, co vaši párty pořádně rozjedete.

Reproduktory, se kterými si užijete nejen silvestrovskou párty

Nedílnou součástí Silvestrovské párty je hudba, která umí pořádně rozjet párty.   Právě takovou hudbu nabízí reproduktor JBL Boombox. Jeho zvuk je hutný a má sílu. Z jeho nitra vycházejí výrazné hluboké, dunivé basy i křišťálově čisté výšky., které vás roztančí. Máte k dispozici dva režimy - režim, ve kterém vyniknou dunivé basy a režim, kterému dominují křišťálové výšky.  Chcete-li intenzivnější zvuk, než vám reproduktor JBL nabízí, propojte ho s dalšími reproduktory.  JBL Boombox  si výborně rozumí i s vaším smartphonem. Silvestrovskou párty vám nezkazí vybitá baterie. Její štědrá kapacita stačí na 24 hodin non-stop provozu.

https://www.kimgroup.cz/reproduktory/jbl-boombox-black/

Odolnost, atraktivní design a výjimečný zvuk – tyto vlastnosti předurčují reproduktor Ultimate Ears Boom 2 pro silvestrovskou párty. Ultimate Ears Boom 2 nerozhodí náraz ani polití. Nejzajímavější je však na něm jeho atraktivní 360°zvuk, který udělá vaší párty jedinečnou. Potěší také jeho jednoduché ovládání a štědrá kapacita baterie.

https://www.kimgroup.cz/reproduktory/ultimate-ears-boom-2-indio-black--984-000628-/

Xiaomi Yeelight LED  -  originální osvětlení, které oživí každou párty

Párty a nejen ta silvestrovská se neobejde bez osvětlení.  V naší nabídce najdete chytré žárovky Xiaomi Yeelight LED, které dodají lesk vaší silvestrovské párty.  Každá z těchto na první pohled obyčejných žárovek nabízí barevnou paletu z více než 16 miliónů barev s odstíny od teple žluté až po zářivě modrou a bílou.  Navíc jas světla i barevný odstín každé LED žárovky si určujete sami.  Jednotlivé zátočky lze také rozsvěcet a vypínat. Výsledek působí magicky. Skupina těchto inteligentních LED žárovek udělá vaší silvestrovskou párty nezapomenutelnou.

https://www.kimgroup.cz/zarovky/xiaomi-yeelight-led-zarovka-barevna--yldp02yl/

Polštářky Smajlík pro odpočinek nejen po silvestrovské oslavě

I na Silvestra se dávají dárky. Většinou se jedná o vtipné dárky, ty naše jsou navíc praktické. Skvěle vám poslouží i během roku.

Po silvestrovské párty si určitě budete chtít odpočinout. Ustelte si na naších polštářících Smajlík. Bude se vám na nich odpočívat tak pohodlně, že prospíte i případnou kocovinu.  Polštářky Smajlík vám poslouží také jako vtipný doplněk vašeho interiéru.  Chcete šťastně vykročit do nového roku? S našimi pantoflemi se vám to podaří. V naší nabídce najdete dětské pantofle i pantofle pro dospělé, které mají univerzální velikost.   Naše jedinečné a pohodlné polštářky i pantofle si můžete objednat zde

https://www.kimgroup.cz/vyhledavani/?string=smajl%C3%ADc%C3%AD

Vstupte do nového roku bez stresu s našimi Fidget Spinner

Přejeme si na nový rok vše nejlepší. K tomuto přání jistě potěší dárky v podobě našich Fidget Spinner. Umí totiž zajistit nový rok bez stresu. Stres číhá všude, navíc je velmi otravný a těžko se ho zbavujeme. Naše Fidget Spinner s ním však pořádně zatočí. Tyto naše odolné a zajímavé antistresové hračky nejen pro dospělé zaměstnají vaše ruce i vaši pozornost. S našimi Fidget Spinner nemá stres žádnou šanci. Do pestré nabídky těchto našich odpuzovačů stresu můžete nahlédnout zde.

https://www.kimgroup.cz/vyhledavani/?string=fidget+spinner