Sestavte si s námi chytrou domácnost!

Uvažujte o pořízení chytré domácnosti? Nahlédněte do naší pestré nabídky. Najdete v ní základní kameny vaší chytré domácnosti. Jejich propojením s dalšími chytrými zařízeními, které jsou součástí naší nabídky, získáte chytrou domácnost. Představme si základní kameny chytré domácnosti.
Xioami Mi Smart Sensor Set – mozek vaší chytré domácnosti
Xiaomi Mi Smart Senzor Set je soustava senzorů, která spolehlivě ohlídá váš dům či byt. Getaway, řídící jednotka je hlavou nejen celého zabezpečovacího zařízení. Výborně poslouží i jako mozek chytré domácnosti, ke kterému lze připojit další chytrá zařízení. Celou chytrou domácnost ovládáte pomocí této řídící jednotky.
https://www.kimgroup.cz/domovni-alarmy/xiaomi-mi-smart-sensor-set/
Xiaomi Mi Wireless Switch – chytré multifunkční tlačítko
Xiaomi Mi Wireless Switch je chytré tlačítko. Můžete ho nainstalovat kamkoli, kam dosáhne Wi-Fi síť. Aktivujete ho připojením pomocí technologie Zigbee k řídící jednotce z Xiaomi Mi Smart Sensor Set. Toto chytré tlačítko je multifunkční. Lze jím dálkově ovládat chytrá osvětlení i chytré domácí spotřebiče. Výborně poslouží i jako zvonek nebo SOS tlačítko pro přivolání pomoci v nesnázích.
https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/xiaomi-mi-wireless-switch/
Xiaomi Mi Windows and Door Sensor – nenápadný hlídač, kterému nic neunikne
Senzor Xiaomi Mi Windows and Door Sensor je nenápadný strážce vašeho interiéru. Přilepený na dveře či okna neustále komunikuje s centrální řídící jednotkou a hlídá váš dům či byt. Je velice bdělý, neunikne mu žádný pohyb. Podmínkou jeho fungování je instalovat ho v dosahu Fi-Fi a připojit k centrální řídící jednotce z Xiaomi Mi Smart Sensor Set. Senzor se skládá ze dvou částí, vzdálenost mezi nimi nesmí být větší než 10 mm.
Senzor lze spojit s dalšími členy chytré domácnosti, s chytrým osvětlením a dalšími chytrými zařízeními.
https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/xiaomi-mi-window-and-door-sensor/
Xiaomi Mi Temperature and Humidity Sensor 6934177710858 – bdí nad správným klima vašeho interiéru
Senzor měření teploty a vlhkosti Xiaomi Mi Temperature and Humidity Sensor ohlídá optimální teplotu a vlhkost vašeho interiéru. Neustále měří teplotu i vlhkost a zaznamenává jejich hodnoty. Při naměření neobvyklých hodnot vás na to upozorní. Můžete ho propojit také se zvlhčovačem vzduchu a nastavit tak, že při poklesu vlhkosti vzduchu pod určitou hodnotu automaticky zapne zvlhčovač. I toto zařízení potřebuje ke své práci být připojeno k centrální řídící jednotce z Xiaomi Mi Smart Sensor Set.
https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/xiaomi-mi-temperature-and-humidity-sensor-6934177710858/