Smart Week – FUJIFILM INSTAX MINI GLOSSY 20KS

Je čas dovolených a prázdnin, u nás v Kim Group však žádné prázdniny nemáme. I červenci přichází náš Smart Week, který začíná v pondělí 22. července a končí v neděli 28. července.

U nás je Black Friday každý měsíc

Black Friday je velice známý a také velice oblíbený. Najde se jen málo lidí, kterým pojem Black Friday nic neříká. Na toto kratičké období zajímavých slev, které trvá od pátku do pondělí, se těšíme každý rok. Black Friday začíná v pátek a trvá do pondělí, kdy pokračuje jako Cyber Monday.
A potom nezbývá než opět čekat celý dlouhý rok na další ročník Black Friday. S tím se u nás v Kim Group nehodláme smířit, proto jsme se rozhodli, že u nás bude Black Friday každý měsíc a bude trvat celý týden. Náš Black Friday jsme nazvali Smart Week.

Co jsme pro Vás připravili v červencovém Smart Week

Každý měsíc se můžete těšit na zajímavé nabídky, které jsme pro Vás připravili. Chceme Vám Váš výběr co nejvíce usnadnit, proto Vám postupně představujeme produkty našeho červencového Smart Week.

Představujeme Vám FUJIFILM INSTAX MINI GLOSSY 20KS

Čekání na tištěné fotografie je konec. Naším řešením je FUJIFILM INSTAX MINI GLOSSY 20KS. Film lze použít pro všechny fotoaparáty Instax MINI Kazetu, ve které je film zabalený, vložíte do fotoaparátu a získáte tištěnou fotografii.

Na okamžité tištěné fotografii Vás potěší ostré, jasné a přirozené barvy. Stabilní emulze umožňuje fotografování při teplotách od 5 do 40 °C.

Během Smart Week si můžete u nás objednat pět balení tohoto filmu za pouhých 1.685,- Kč, přičemž původní cena je 1.840,- Kč.

Tento film a další produkty našeho červencového Smart Week najdete zde

https://www.kimgroup.cz/smart-week/

Těšíme se na Vás.