Smart Week – JBL GO BLACK

Je čas dovolených a prázdnin, u nás v Kim Group však žádné prázdniny nemáme. I červenci přichází náš Smart Week, který začíná v pondělí 22. července a končí v neděli 28. července.

U nás je Black Friday každý měsíc

Black Friday je velice známý a také velice oblíbený. Najde se jen málo lidí, kterým pojem Black Friday nic neříká. Na toto kratičké období zajímavých slev, které trvá od pátku do pondělí, se těšíme každý rok. Black Friday začíná v pátek a trvá do pondělí, kdy pokračuje jako Cyber Monday.
A potom nezbývá než opět čekat celý dlouhý rok na další ročník Black Friday. S tím se u nás v Kim Group nehodláme smířit, proto jsme se rozhodli, že u nás bude Black Friday každý měsíc a bude trvat celý týden. Náš Black Friday jsme nazvali Smart Week.

Co jsme pro Vás připravili v červencovém Smart Week

Každý měsíc se můžete těšit na zajímavé nabídky, které jsme pro Vás připravili. Chceme Vám Váš výběr co nejvíce usnadnit, proto Vám postupně představujeme produkty našeho červencového Smart Week.

Představujeme Vám JBL GO BLACK

Reproduktor JBL GO BLACK Vám zprostředkuje nevšední audio zážitek. Máte-li k dispozici notebook či tablet, můžete tento reproduktor použít kdekoliv a kdykoliv. Díky špičkové kvalitě zvuku nebude váš hovor rušit nepříjemná ozvěna nebo šumy.

Tento reproduktor Vám poslouží i k vyřizování telefonních hovorů.

Během Smart Week si můžete u nás tento reproduktor v elegantní černé barvě objednat za pouhých 488,- Kč.

Tento reproduktor a další produkty našeho červencového Smart Week najdete zde

https://www.kimgroup.cz/smart-week/

Těšíme se na Vás.