Smart Week – NOKIA STEEL HR 36mm

Je čas dovolených a prázdnin, u nás v Kim Group však žádné prázdniny nemáme. I červenci přichází náš Smart Week, který začíná v pondělí 22. července a končí v neděli 28. července.

U nás je Black Friday každý měsíc

Black Friday je velice známý a také velice oblíbený. Najde se jen málo lidí, kterým pojem Black Friday nic neříká. Na toto kratičké období zajímavých slev, které trvá od pátku do pondělí, se těšíme každý rok. Black Friday začíná v pátek a trvá do pondělí, kdy pokračuje jako Cyber Monday.
A potom nezbývá než opět čekat celý dlouhý rok na další ročník Black Friday. S tím se u nás v Kim Group nehodláme smířit, proto jsme se rozhodli, že u nás bude Black Friday každý měsíc a bude trvat celý týden. Náš Black Friday jsme nazvali Smart Week.

Co jsme pro Vás připravili v červencovém Smart Week

Každý měsíc se můžete těšit na zajímavé nabídky, které jsme pro Vás připravili. Chceme Vám Váš výběr co nejvíce usnadnit, proto Vám postupně představujeme produkty našeho červencového Smart Week.

Představujeme Vám NOKIA STEEL HR 36mm

V nabídce našeho červencového Smart Week najdete také elegantní hodinky NOKIA STEEL HR 36mm Jejich konstrukce z nerezové oceli spolu s chromovanými ručičkami a z minerálového skla jim oddávají atraktivní vzhled. Tento luxusní vzhled doplňuje jemný, snadno vyměnitelný silikonový řemínek.

Tyto hodinky Váš oslní nejen svým luxusním designem. Okamžitě poznají, kdy usnete a kdy se vzbudíte. Jsou bdělým strážcem Vašeho spánku. Jeho kvalitu detailně zaznamenávají a odešlou Vám statistiku. Poslouží Vám také jako budík.

Hodinky si skvěle rozumějí i s Vaším smartphonem.

Během Smart Week si můžete u nás yt chytré hodinky objednat za pouhých 2.499,- Kč.

Tyto chytré hodinky v elegantní černé a růžovo zlaté barvě a další produkty našeho červencového Smart Week najdete zde

https://www.kimgroup.cz/smart-week/

Těšíme se na Vás.