Smart Week – XIAOMI AUTOMATIC UMBRELLA ČERNÁ

Je čas dovolených a prázdnin, u nás v Kim Group však žádné prázdniny nemáme. I červenci přichází náš Smart Week, který začíná v pondělí 22. července a končí v neděli 28. července.

U nás je Black Friday každý měsíc

Black Friday je velice známý a také velice oblíbený. Najde se jen málo lidí, kterým pojem Black Friday nic neříká. Na toto kratičké období zajímavých slev, které trvá od pátku do pondělí, se těšíme každý rok. Black Friday začíná v pátek a trvá do pondělí, kdy pokračuje jako Cyber Monday.
A potom nezbývá než opět čekat celý dlouhý rok na další ročník Black Friday. S tím se u nás v Kim Group nehodláme smířit, proto jsme se rozhodli, že u nás bude Black Friday každý měsíc a bude trvat celý týden. Náš Black Friday jsme nazvali Smart Week.

Co jsme pro Vás připravili v červencovém Smart Week

Každý měsíc se můžete těšit na zajímavé nabídky, které jsme pro Vás připravili. Chceme Vám Váš výběr co nejvíce usnadnit, proto Vám postupně představujeme produkty našeho červencového Smart Week.

Představujeme Vám XIAOMI AUTOMATIC UMBRELLA ČERNÁ

Deštník XIAOMI AUTOMATIC UMBRELLA ČERNÁ se Vám hodí nejen do deště. Poslouží Vám také jako ochrana před prudkým sluncem. Tuto schopnost dvojí ochrany mu propůjčuje jeho tkanina FONENWR, vyrobená nanotechnologií.

Tato revoluční technologie jí dodá vysokou odolnost a odpudivost vůči vodě i barevnou stálost, pevnosti a vynikající stínovou a tepelnou izolací, která bezpečně zabraňuje škodlivému UV záření.

Kromě elegantního designu oceníte také jeho snadné a rychlé ovládání, jeho nízkou hmotnost a naopak jeho vysokou odolnost proti tření i proti korozi.

Během Smart Week si můžete u nás tento deštník objednat za pouhých 555- Kč.

Tento deštník a další produkty našeho červencového Smart Week najdete zde

https://www.kimgroup.cz/smart-week/

Těšíme se na Vás.