Smart Week – XIAOMI MI AIR PURIFIER 2S

Je čas dovolených a prázdnin, u nás v Kim Group však žádné prázdniny nemáme. I červenci přichází náš Smart Week, který začíná v pondělí 22. července a končí v neděli 28. července.

U nás je Black Friday každý měsíc

Black Friday je velice známý a také velice oblíbený. Najde se jen málo lidí, kterým pojem Black Friday nic neříká. Na toto kratičké období zajímavých slev, které trvá od pátku do pondělí, se těšíme každý rok. Black Friday začíná v pátek a trvá do pondělí, kdy pokračuje jako Cyber Monday.
A potom nezbývá než opět čekat celý dlouhý rok na další ročník Black Friday. S tím se u nás v Kim Group nehodláme smířit, proto jsme se rozhodli, že u nás bude Black Friday každý měsíc a bude trvat celý týden. Náš Black Friday jsme nazvali Smart Week.

Co jsme pro Vás připravili v červencovém Smart Week

Každý měsíc se můžete těšit na zajímavé nabídky, které jsme pro Vás připravili. Chceme Vám Váš výběr co nejvíce usnadnit, proto Vám postupně představujeme produkty našeho červencového Smart Week.

Představujeme Vám XIAOMI MI AIR PURIFIER 2S

Čistička vzduchu XIAOMI MI AIR PURIFIER 2S je vylepšenou verzí své předchůdkyně, XIAOMI MI AIR PURIFIER 2. Její vzduchový filtr dokáže rozpoznat a zachytit nejen drobné částice, nedělá mu problém zachytit dokonce ani cigaretový kouř.

Tato čistička vyčistí vzduch v prostoru zhruba 30 m2. Její displej Vám zobrazí atmosférické částice a poskytne Vám informace týkající se teplot, vlhkosti.

Během Smart Week si můžete u nás tuto čističku objednat za pouhých 3. 468 Kč, přičemž dopravu máte zdarma.

Tuto čističku vzduchu a další produkty našeho červencového Smart Week najdete zde

https://www.kimgroup.cz/smart-week/

Těšíme se na Vás.