Smart Week – XIAOMI MI BAND 4

Je čas dovolených a prázdnin, u nás v Kim Group však žádné prázdniny nemáme. I červenci přichází náš Smart Week, který začíná v pondělí 22. července a končí v neděli 28. července.

U nás je Black Friday každý měsíc

Black Friday je velice známý a také velice oblíbený. Najde se jen málo lidí, kterým pojem Black Friday nic neříká. Na toto kratičké období zajímavých slev, které trvá od pátku do pondělí, se těšíme každý rok. Black Friday začíná v pátek a trvá do pondělí, kdy pokračuje jako Cyber Monday.
A potom nezbývá než opět čekat celý dlouhý rok na další ročník Black Friday. S tím se u nás v Kim Group nehodláme smířit, proto jsme se rozhodli, že u nás bude Black Friday každý měsíc a bude trvat celý týden. Náš Black Friday jsme nazvali Smart Week.

Co jsme pro Vás připravili v červencovém Smart Week

Každý měsíc se můžete těšit na zajímavé nabídky, které jsme pro Vás připravili. Chceme Vám Váš výběr co nejvíce usnadnit, proto Vám postupně představujeme produkty našeho červencového Smart Week.

Představujeme Vám XIAOMI MI BAND 4

Nová generace oblíbeného fitness náramku Xiaomi Mi Band 2, XIAOMI MI BAND 4 Vás zaujme svým 0,95" barevným AMOLED displejem s nastavitelným jasem, který Vám naservíruje obraz ve špičkové kvalitě.

Tento náramek Vás bude motivovat k vyššímu výkonu a tím i k lepší kondici. Jeho šest sportovních režimů bude neúnavně sledovat Váš výkon. Náramek pečlivě zaznamenává počet Vašich kroků, Vaši rychlost i počet spálených kalorií, Vaši tepovou frekvenci i kvalitu Vašeho spánku.
Náramek se Vám hodí na výletě i v bazénu, umí zobrazit počasí i vzdálenost, kterou jste ušli, sledovat Vaše výkony a rozpoznat až pět různých plaveckých stylů. Ani při potápění nemusíte tento náramek sundávat. Náramek odolá vodě až do hloubky 50 metrů

Tento náramek Vás nenechá dlouho sedět. Po určité době Vás upozorní, že jste seděli příliš dlouho a že je čas na pohyb.

Během Smart Week dostanete k tomuto náramku náhradní náramek zdarma.

Tento náramek a další produkty našeho červencového Smart Week najdete zde

https://www.kimgroup.cz/smart-week/

Těšíme se na Vás.