Smart Week - 2x Xiaomi Mi Band 2 Black

Přišel podzim a spolu s ním náš zářijový Smart Week, který potrvá až do neděle 29. září. Na tento náš první podzimní Smart Week jsme pro vás kromě zajímavých akčních nabídek připravili praktický dárek, který dostanete ke každému produktu, který si u nás objednáte. Samozřejmostí je doprava zdarma.

Náš dárek - Xiaomi Mi WiFi Repeater 2

Přestože je bezdrátový signál samozřejmostí, stane se, že nepokryje všechna zákoutí vašeho domu. Tento problém hravě vyřeší Xiaomi Mi WiFi Repeater 2, který navíc zesílí Wi-Fi signál. Jelikož je napájen pomocí USB, lze ho zapojit do power banky nebo notebooku. Zařízení nastavíte přes aplikaci MI Home. Stačí vložit adaptér do USB portu, vybrat Wi-Fi síť a zadat její heslo.
Tento šikovný Wii-Fi Repeater dostanete zdarma ke každému produktu našeho zářijového Smart Week, který si u nás objednáte.

Představujeme fitness náramek Xiaomi Mi Band 2 Black

Fitness náramek Xiaomi MI Band 2 je oblíbeným a vítaným společníkem pro váš zdravý životní styl Tento společník bude bez přestávky dohlížet na váš pohybový režim i na kvalitu vašeho spánku. Bude zaznamenávat nejen vaše kroky, rychlost a tep. Umí také rozeznat druh vaší pohybové aktivity. Dokonce zaznamenává počet kalorií, které jste při ní spálili.

Tento náramek společnosti Xiaomi vás nenechá v nečinnosti. Pokud delší dobu sedíte, jemným zvukem vás upozorní, že příliš dlouho sedíte a přišel čas na pohyb. Tento náramek je chytrý.

Neošidíte ho tím, že se zvednete ze židle, protáhnete se a opět si sednete. Xiaomi MI Band 2 to okamžitě pozná a naservíruje vám přehled o veškerých vašich pohybových aktivitách, včetně času, ve kterém jste je provozovali.

Náramek si výborně rozumí s vaším smartphonem. Nejenže ho lze s ním spárovat, si s ním můžete odemknout vás telefon. Náramek spolupracuje s operačními systémy Android verze 4.4 a vyšší, iOS verze 7 a vyšší.

Veškeré záznamy, které vám tento náramek nabídne, se zobrazí na skvělém OLED displeji, Displej také umocňuje eleganci tohoto náramku, který pro vás máme v atraktivní černé barvě.

Objednáte-li si u nás dva tyto oblíbené fitness náramky, za oba zaplatíte pouhých 899,- Kč. Akce platí do 29. 9 2019.

Tento fitness náramek a další produkty našeho zářijového Smart Week najdete zde

https://www.kimgroup.cz/smart-week/

Těšíme se na Vás!