Smart Week - Ninebot Segway Kickscooter ES2

Přišel podzim a spolu s ním náš zářijový Smart Week, který potrvá až do neděle 29. září. Na tento náš první podzimní Smart Week jsme pro vás kromě zajímavých akčních nabídek připravili praktický dárek, který dostanete ke každému produktu, který si u nás objednáte. Samozřejmostí je doprava zdarma.

Náš dárek - Xiaomi Mi WiFi Repeater 2

Přestože je bezdrátový signál samozřejmostí, stane se, že nepokryje všechna zákoutí vašeho domu. Tento problém hravě vyřeší Xiaomi Mi WiFi Repeater 2, který navíc zesílí Wi-Fi signál. Jelikož je napájen pomocí USB, lze ho zapojit do power banky nebo notebooku. Zařízení nastavíte přes aplikaci MI Home. Stačí vložit adaptér do USB portu, vybrat Wi-Fi síť a zadat její heslo.

Tento šikovný Wii-Fi Repeater dostanete zdarma ke každému produktu našeho zářijového Smart Week, který si u nás objednáte.

Představujeme Ninebot Segway Kickscooter ES2

Pokud hledáte koloběžku, na které se můžete projíždět po městě i vyrazit na výlet, vsaďte na Ninebot Segway Kickscooter ES2. Stylová přední i zadní LED světla zajistí bezpečnou jízdu v mlze nebo v noci. Navíc si můžete zvolit barvu světel.

Na této koloběžce oceníte také její jednoduché ovládání. Bezpečnou jízdu zajistí dvojité odpružení kol i kombinovaný brzdný systém.

Díky inteligentnímu systému řízení baterie můžete dojet na jedno nabití dále než je u elektrických koloběžek obvyklé.  Tento systém totiž ukládá nadbytečnou energii zpět do baterie, čímž přidá další kilometry k celkové dojezdové vzdálenosti.

Potřebujete koloběžku uskladnit či někam přenést. Stačí zmáčknout knoflík a sklopit řidítka. Z koloběžky se stane zavazadlo, které bez problémů přenesete či uskladníte. Potěší vás zjištění, že koloběžka není těžká.

Ninebot Segway Kickscooter ES2 si skvěle rozumí s vaším smartphonem. Mobilní aplikace vám nabídne důležité informace, jako je stav baterie nebo provozní teplota. Aplikace vám pomůže ochránit vaší koloběžku před zloději. Umožňuje totiž na dálku znemožnit nastartování koloběžky.

Tuto koloběžku a další produkty našeho zářijového Smart Week najdete zde

https://www.kimgroup.cz/smart-week/

Těšíme se na Vás.