Smart Week - PHILIPS ONEBLADE QP2520/20

Je čas dovolených a prázdnin, u nás v Kim Group však žádné prázdniny nemáme. I červenci přichází náš Smart Week, který začíná v pondělí 22. července a končí v neděli 28. července.

U nás je Black Friday každý měsíc

Black Friday je velice známý a také velice oblíbený. Najde se jen málo lidí, kterým pojem Black Friday nic neříká. Na toto kratičké období zajímavých slev, které trvá od pátku do pondělí, se těšíme každý rok. Black Friday začíná v pátek a trvá do pondělí, kdy pokračuje jako Cyber Monday.
A potom nezbývá než opět čekat celý dlouhý rok na další ročník Black Friday. S tím se u nás v Kim Group nehodláme smířit, proto jsme se rozhodli, že u nás bude Black Friday každý měsíc a bude trvat celý týden. Náš Black Friday jsme nazvali Smart Week.

Co jsme pro Vás připravili v červencovém Smart Week

Každý měsíc se můžete těšit na zajímavé nabídky, které jsme pro Vás připravili. Chceme Vám Váš výběr co nejvíce usnadnit, proto Vám postupně představujeme produkty našeho červencového Smart Week.

Představujeme Vám PHILIPS ONEBLADE QP2520/20

Chcete, aby Vaše vousy byly perfektně zastřiženy? Dobrou volbou pro Vás je zastřihovač vousů PHILIPS ONEBLADE QP2520/20, který představuje revoluční péči o vousy.

Díky rychle se pohybujícímu ostří budou Vaše vousy naprosto dokonale a čistě zastřiženy. Délku Vašeho vousu můžete volit pomocí tří hřebenových nástavců.

Potěší Vás také velká výdrž baterie i jednoduchá údržba zastřihovaače. Snadno ho vyčistíte proudem tekoucí vody.

Během Smart Week si můžete u nás tento zastřihovač vousů objednat za pouhých 759,- Kč.

Tento zastřihovač vousů a další produkty našeho červencového Smart Week najdete zde

https://www.kimgroup.cz/smart-week/

Těšíme se na Vás.