Smart Week - Samsung Gear S3 Frontier SM-R760 Black

Přišel podzim a spolu s ním náš zářijový Smart Week, který potrvá až do neděle 29. září. Na tento náš první podzimní Smart Week jsme pro vás kromě zajímavých akčních nabídek připravili praktický dárek, který dostanete ke každému produktu, který si u nás objednáte. Samozřejmostí je doprava zdarma.

Náš dárek - Xiaomi Mi WiFi Repeater 2

Přestože je bezdrátový signál samozřejmostí, stane se, že nepokryje všechna zákoutí vašeho domu. Tento problém hravě vyřeší Xiaomi Mi WiFi Repeater 2, který navíc zesílí Wi-Fi signál.

Jelikož je napájen pomocí USB, lze ho zapojit do power banky nebo notebooku. Zařízení nastavíte přes aplikaci MI Home. Stačí vložit adaptér do USB portu, vybrat Wi-Fi síť a zadat její heslo.

Tento šikovný Wii-Fi Repeater dostanete zdarma ke každému produktu našeho zářijového Smart Week, který si u nás objednáte.
Představujeme chytré hodinky Samsung Gear S3 Frontier SM-R760 Black

Chytré hodinky Samsung Gear S3 Frontier SM-R760 Black se na první pohled vůbec neliší od klasických ručičkových hodinek. Při bližším pohledu však zjistíte, že tyto hodnky vůbec nejsou retro. Uvidíte totiž jejich displej s pokročilou technologií Super AMOLED.

Dotknete-li se totoho displeje nebootočíte-li lunetu, otevře se vám nový svět s velkým množstvím aplikací. Hodinky vám například přehrají hudbu, aniž byste je spárovali se svým smartphonem.

Jsou skvělým společníkem na výletě i při sportu. V jeich výbavě najdeme snímač srdečního tepu, barometr, gyroskop, GPS navigací a další užitečné funkce pro pohybové aktivity.

Potěší vás také jejich odolnost vůči vodě a prachu i velká výdrž jejich baterie,

Tento a další produkty našeho zářijového Smart Week najdete zde

https://www.kimgroup.cz/smart-week/

Těšíme se na Vás.