Smart Week - Sony Xperia M5 Black

Přišel podzim a spolu s ním náš zářijový Smart Week, který potrvá až do neděle 29. září. Na tento náš první podzimní Smart Week jsme pro vás kromě zajímavých akčních nabídek připravili praktický dárek, který dostanete ke každému produktu, který si u nás objednáte. Samozřejmostí je doprava zdarma.

Náš dárek - Xiaomi Mi WiFi Repeater 2

Přestože je bezdrátový signál samozřejmostí, stane se, že nepokryje všechna zákoutí vašeho domu. Tento problém hravě vyřeší Xiaomi Mi WiFi Repeater 2, který navíc zesílí Wi-Fi signál.

Jelikož je napájen pomocí USB, lze ho zapojit do power banky nebo notebooku. Zařízení nastavíte přes aplikaci MI Home. Stačí vložit adaptér do USB portu, vybrat Wi-Fi síť a zadat její heslo.

Tento šikovný Wii-Fi Repeater dostanete zdarma ke každému produktu našeho zářijového Smart Week, který si u nás objednáte.

Představujeme smartphone Sony Xperia M5 Black

Značka Sony je nerozlučně spjatá s vynikající kvalitou obrazu televizorů této společnosti. Televizory Sony Bravia jsou pojem. Stejně kvalitní obraz nabízí displej smartphonu Sony Xperia M5 Black.

Chcete fotografovat jako profesionál? Kvůli tomu nemusíte navštěvovat žádné drahé kurzy. S dotykovým telefonem Sony Xperia M5 dosáhnete tohoto cíle okamžitě.

V jeho nitru se totiž skrývá fotoaparát s rozlišením 21,5 Mpx, optika s vysokou světelností a rychlým fázovým ostřením, které netrvá déle než pouhé mrknutí oka.

Okouzlí vás i přední kamera s rozlišením 13Mpc. Vaše fotografie i videa budou jako od profesionálů.

K dokonalosti patří také odolnost, velká výdrž baterie,elegantnídesign. Ani tyto vlastnosti nechybí Sony Xperia M5.

Až do neděle máte možnost si pořídit tento jedinečný telefon v atraktivní černé barvě za akční cenu.

Tento smartphone a další produkty našeho zářijového Smart Week najdete zde

https://www.kimgroup.cz/smart-week/

Těšíme se na Vás.