Smart Week - Xiaomi Mi Band 2

Je čas dovolených a prázdnin, u nás v Kim Group však žádné prázdniny nemáme. I červenci přichází náš Smart Week, který začíná v pondělí 22. července a končí v neděli 28. července.

U nás je Black Friday každý měsíc

Black Friday je velice známý a také velice oblíbený. Najde se jen málo lidí, kterým pojem Black Friday nic neříká. Na toto kratičké období zajímavých slev, které trvá od pátku do pondělí, se těšíme každý rok. Black Friday začíná v pátek a trvá do pondělí, kdy pokračuje jako Cyber Monday.
A potom nezbývá než opět čekat celý dlouhý rok na další ročník Black Friday. S tím se u nás v Kim Group nehodláme smířit, proto jsme se rozhodli, že u nás bude Black Friday každý měsíc a bude trvat celý týden. Náš Black Friday jsme nazvali Smart Week.

Co jsme pro Vás připravili v červencovém Smart Week

Každý měsíc se můžete těšit na zajímavé nabídky, které jsme pro Vás připravili. Chceme Vám Váš výběr co nejvíce usnadnit, proto Vám postupně představujeme produkty našeho červencového Smart Week.

Představujeme Vám Xiaomi Mi Band 2

Xiaomi Mi Band 2 je společníkem, který Vás bude provázet 24 hodin denně. Tento fitness náramek bude pečlivě hlídat kvalitu Vašeho spánku i Váš pohybový režim. Umí nejen zaznamenat počet Vašich kroků, Vaši rychlost i Váš srdeční tep.
Rozezná druh Vaší pohybové aktivity a zaznamená jí s dokonalou přesností. Zobrazí Vám například, jakou rychlostí a jak dlouho jste šli do kopce i kolik kalorií jste při tom spálili.

S tímto náramkem si můžete jít bez obav zaplavat. Voda mu neublíží.

Tento inteligentní náramek Vás nenechá lenošit. Jakmile několik hodin sedíte, náramek to pozná a připomene Vám, že je čas na pohybovou aktivitu.

Tento náramek se nenechá ošidit. Pokud se pouze protáhnete a opět sednete, náramek to pozná. Naservíruje Vám dokonalý přehled o veškerých vašich pohybových aktivitách, včetně času, ve kterém jste je provozovali. A dokonce vám nabídne i přehled o tom, kolik kalorií jste při dané pohybové aktivitě spálili.

Během Smart Week si můžete u nás tento fitness náramek objednat za pouhých 455,- Kč. K tomuto náramku dostanete zdarma ochrannou fólii na displej v hodnotě 99,- Kč.

Tento fitness náramek a další produkty našeho červencového Smart Week najdete zde
https://www.kimgroup.cz/smart-week/

Těšíme se na Vás.