Smart Week - XIAOMI MI QICYCLE SKLÁDACÍ ELEKTROKOLO

Je čas dovolených a prázdnin, u nás v Kim Group však žádné prázdniny nemáme. I červenci přichází náš Smart Week, který začíná v pondělí 22. července a končí v neděli 28. července.


U nás je Black Friday každý měsíc

Black Friday je velice známý a také velice oblíbený. Najde se jen málo lidí, kterým pojem Black Friday nic neříká. Na toto kratičké období zajímavých slev, které trvá od pátku do pondělí, se těšíme každý rok. Black Friday začíná v pátek a trvá do pondělí, kdy pokračuje jako Cyber Monday.
A potom nezbývá než opět čekat celý dlouhý rok na další ročník Black Friday. S tím se u nás v Kim Group nehodláme smířit, proto jsme se rozhodli, že u nás bude Black Friday každý měsíc a bude trvat celý týden. Náš Black Friday jsme nazvali Smart Week.

Co jsme pro Vás připravili v červencovém Smart Week

Každý měsíc se můžete těšit na zajímavé nabídky, které jsme pro Vás připravili. Chceme Vám Váš výběr co nejvíce usnadnit, proto Vám postupně představujeme produkty našeho červencového Smart Week.

Představujeme Vám XIAOMI MI QICYCLE SKLÁDACÍ ELEKTROKOLO

Chcete si užít jízdu na kole? Dobrou volbou je pro Vás XIAOMI MI QICYCLE SKLÁDACÍ ELEKTROKOLO. Toto kolo je chytré a dokáže se přizpůsobit Vašim požadavkům. K tomu je vybaveno čtyřmi asistenčními režimy.

Pokud si chcete jízdou na kole zvýšit fyzickou kondici, zvolíte si Fitness režim.

Můžete také přepnout na Vylepšený režim a užívat si jízdu bez námahy, Dokonce ani při stoupání se nenadřete. Na výběr máte také ze dvou dalších režimů, Vyvážený režim a Ekonomický režim.

Toto kolo společnosti Xiaomi je sice kompaktní, přesto není těžké a je velice skladné. Stačí ho složit a kolo zabere minimum místa. Kolo se pyšní také velkou odolností, snese i hrubší zacházení.

Na tomto kole si můžete užívat i rychlou jízdu, maximální rychlost kole je 24 km /hod. Rychlost své jízdy můžete sledovat na displeji, umístěném na řídítkách.

Během Smart Week si můžete u nás toto elektrické kolo objednat za pouhých 20.888 Kč, přičemž dopravu máte zdarma.

Toto inteligentní kolo a další produkty našeho červencového Smart Week najdete zde

https://www.kimgroup.cz/smart-week/

Těšíme se na Vás: