Smart Week - Xiaomi Mi Scooter 2 PRO

Přišel podzim a spolu s ním náš zářijový Smart Week, který potrvá až do neděle 29. září. Na tento náš první podzimní Smart Week jsme pro vás kromě zajímavých akčních nabídek připravili praktický dárek, který dostanete ke každému produktu, který si u nás objednáte. Samozřejmostí je doprava zdarma.

Náš dárek - Xiaomi Mi W-iFi Repeater 2

Přestože je bezdrátový signál samozřejmostí, stane se, že nepokryje všechna zákoutí vašeho domu. Tento problém hravě vyřeší Xiaomi Mi Wi-Fi Repeater 2, který navíc zesílí Wi-Fi signál.

Jelikož je napájen pomocí USB, lze ho zapojit do power banky nebo notebooku. Zařízení nastavíte přes aplikaci MI Home. Stačí vložit adaptér do USB portu, vybrat Wi-Fi síť a zadat její heslo.

Tento šikovný Wii-Fi Repeater dostanete zdarma ke každému produktu našeho zářijového Smart Week, který si u nás objednáte.

Představujeme elektrickou koloběžku Xiaomi Mi Scooter 2 PRO

U elektrické koloběžky Xiaomi Mi Scooter 2 PRO vás příjemně překvapí svou obrovskou výdrží baterie. Nejen díky ní dojedete na jedno nabití 45 km. Součástí výbavy koloběžky je systém KERS, který umí při jízdě z kopce převézt kinetickou energii na elektrickou, čímž prodlouží výdrž baterie. Její stav a další důležité údaje, jako je aktuální rychlost i dojezd.se vám zobrazí na LED displeji, umístěném mezi řídítky.

Jízda na této koloběžce je rychlá, koloběžka dokáže vyvinout rychlost až 25 km/hod. Společnost Xiaomi myslí také na bezpečnost, proto vybavila tuto koloběžku předními i zadními LED světly a duálním brzdovým systémem Nechybí ani tempomat, který zajistí dodržování stejné rychlosti jízdy.
Oceníte také pevnost, skladnost i nízkou hmotnost koloběžky. Uvolněním řídítek a jejich sklopením k zadnímu kolu se tato koloběžka během chvilky promění v zavazadlo, se kterým můžete jít bez problémů do autobusu či do tramvaje. Rovněž jí snadno uskladníte v kanceláři.

Koloběžka si dobře rozumí s vaším smartphonem. Aplikace Mi Home umožňuje nejen kontrolovat rychlost, kapacitu baterie i dojezd. Dokonce obsahuje funkci uzamčení koloběžky.

Tuto koloběžku další produkty našeho zářijového Smart Week najdete zde

https://www.kimgroup.cz/smart-week/

Těšíme se na Vás.