Smart Week - Xiaomi Mi Scooter 2

Přišel podzim a spolu s ním náš zářijový Smart Week, který potrvá až do neděle 29. září. Na tento náš první podzimní Smart Week jsme pro vás kromě zajímavých akčních nabídek připravili praktický dárek, který dostanete ke každému produktu, který si u nás objednáte. Samozřejmostí je doprava zdarma.

Náš dárek - Xiaomi Mi WiFi Repeater 2

Přestože je bezdrátový signál samozřejmostí, stane se, že nepokryje všechna zákoutí vašeho domu. Tento problém hravě vyřeší Xiaomi Mi WiFi Repeater 2, který navíc zesílí Wi-Fi signál.

Jelikož je napájen pomocí USB, lze ho zapojit do power banky nebo notebooku. Zařízení nastavíte přes aplikaci MI Home. Stačí vložit adaptér do USB portu, vybrat Wi-Fi síť a zadat její heslo.

Tento šikovný Wii-Fi Repeater dostanete zdarma ke každému produktu našeho zářijového Smart Week, který si u nás objednáte.

Představujeme elektrickou koloběžku Xiaomi MI Scooter 2

Na výlet můžete vyrazit nejen pěšky nebo na kole. Osvědčeným dopravním prostředkem je také elektrická koloběžka Xiaomi MI Scooter 2. Její pevná a odolná konstrukce se hodí pro jízdu po nerovném povrchu i pro jízdu za slabého deště.

Pokud vás překvapí mlha či tma, nemusíte mít obavy, že vaše jízda nebude bezpečná. Stačí pouze zapnout přední i zadní světlomety, kterými je tato koloběžka vybavená a můžete bez obav pokračovat v jízdě. Přední světlomety osvítí prostor až 6 metrů před vámi a zadní světlomety zajistí, že budete nepřehlédnutelní.

Na této koloběžce ujdete na jedno nabití až 30 km. Nemusíte jet pomalu, koloběžka dokáže vyvinout rychlost až 25 km/hod.

Chcete se projet na této koloběžce? Není třeba pročítat žádné složité návody. Ovládání této koloběžky je velice jednoduché. Oceníte také její skladnost a snadnou manipulovatelnost.

Potřebujete-li koloběžku přenést, pouze uvolníte řidítka a sklopíte je k zadnímu tělu. Koloběžka se v okamžiku promění v zavazadlo, které si snadno odnese.

Tuto koloběžku a další produkty našeho zářijového Smart Week najdete zde

https://www.kimgroup.cz/smart-week/

Těšíme se na Vás.